Atrapy kamer

( ilość produktów: 4 )

Atrapy kamer

Poczucie bezpieczeństwa jest niezwykle ważne dla komfortu codziennego życia. Dlatego warto zadbać o to, aby ani dom, ani firma czy działka letniskowa nie stały się pokusą dla wandali lub złodziei. Nie zawsze musisz inwestować w kosztowne systemy kontroli dostępu, wyposażone w kamery o wysokiej rozdzielczości. Często wystarczającym „odstraszaczem” będą odpowiednio dobrane i bardzo realistyczne atrapy kamer do monitoringu

Realistyczne atrapy kamer do monitoringu

System kontroli dostępu CCTV jest obecnie jednym z najlepszych sposobów ochrony obiektu. Niestety nie zawsze montaż kilkunastu kamer jest możliwy, chociażby ze względu na koszty czy opłacalność inwestycji w stosunku do wartości obiektu. Jeśli chcesz np. uchronić letnią działkę przed częstymi wizytami bezdomnych, rolę „straszaka” skutecznie odegrają atrapy kamer zewnętrznych. Są to obudowy rzeczywistych kamer stosowanych w systemach telewizji przemysłowej. Dodatkowo ich realizm podkreśla migająca dioda, która sugeruje obserwatorowi, że urządzenie pracuje. W miejscach takich jak często dewastowany skwer osiedlowy zainstalujesz je w zastępstwie kamery. Atrapy są informacją dla złodzieja czy wandala, że jest obserwowany i nagrywany.

Atrapy kamer do rozbudowy systemu CCTV

Atrapy kamer do monitoringu, które znajdziesz w ofercie sklepu E-pstryk, mogą też posłużyć Ci do rozbudowy rzeczywistego systemu kontroli dostępu. Jeśli nie stać Cię na montaż wielu kamer IP służących ochronie dużego obiektu, możesz umieścić kilka prawdziwych urządzeń w strategicznych miejscach. Dodatkowe atrapy kamer zewnętrznych uzupełnią je i stworzą wrażenie rozbudowanego systemu ochrony. Dzięki temu zyskujesz większe poczucie bezpieczeństwa, a Twoje mienie jest lepiej chronione. 

Proponowane przez nas atrapy kamer zewnętrznych oraz wewnętrzne atrapy kopułkowe są wykonane z wytrzymałego tworzywa i zasilane bateriami AA. Zagwarantują one miganie diody przez trzy miesiące.

Jeżeli interesują Cię także inne produkty związane z zabezpieczeniem posesji, sprawdź dostępne w naszej ofercie zamki szyfrowe.

Widok
    pixel