Kamery IP

( ilość produktów: 20 )

Kamery IP

Telewizja przemysłowa jest doskonałym rozwiązaniem usprawniającym kontrolę nad bezpieczeństwem obiektu. Może nim być Twój dom, firma czy magazyn, ale też domek na działce letniskowej, sklep czy plac budowy. Sercem takiego systemu nadzoru są kamery bezprzewodowe. Skomunikujesz się z nimi przez Internet – za pośrednictwem dowolnego urządzenia z dedykowaną aplikacją i dostępem do sieci. 

Nowoczesne kamery IP stwarzają wiele możliwości w zakresie ochrony. Przekazując obraz o optymalnej ostrości, nie tylko informują o zdarzeniu, ale też dostarczają materiał dowodowy. Dzięki niemu możesz natychmiast zareagować na zaistniałą sytuację lub dochodzić odszkodowania w sądzie.

Kamery IP bezprzewodowe zewnętrzne i wewnętrzne

Jeśli prowadzisz sklep czy magazyn lub chcesz zabezpieczyć swój dom przed wizytą osób niepożądanych, pomogą Ci w tym kamery IP bezprzewodowe. Te nowoczesne urządzenia są wyposażone w wyjątkowo trwałe obudowy o wysokiej klasie szczelności. Dzięki temu doskonale sprawdzą się zamontowane na zewnątrz budynku. Dobrze zniosą zmienne warunki atmosferyczne. W obserwacji otoczenia i zbieraniu danych pomaga napęd umożliwiający obrót kamery nawet o 320° w poziomie i 90° w pionie. W efekcie znacznie rozszerza się pole objęte obiektywem urządzenia.

Kamery IP – sklep online

Interesują Cię kamery bezprzewodowe? Sklep internetowy Epstryk oferuje je w wielu wariantach rozdzielczości. Dlatego bez problemu dobierzesz taki model, który sprawdzi się w odniesieniu do Twojego zapotrzebowania na ochronę. W sprzedaży mamy też modele przystosowane do pracy nocnej, rejestrujące obraz w podczerwieni.

Kamery bezprzewodowe w ofercie są wyposażone z system wykrywania ruchu, który pozwala śledzić przemieszczający się obiekt. System poinformuje Cię o zdarzeniu, jeśli do niego dojdzie, wysyłając odpowiedni komunikat. Polecamy też modele z mikrofonem i głośnikiem wbudowanymi w kamerę, które umożliwiają kontakt głosowy. Chcesz zabezpieczyć swój dom lub firmę i poszukujesz kamery IP? Sklep online Epstryk to miejsce, w którym ją znajdziesz.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz także wiele innych ciekawych produktów, takich jak zestawy wideodomofonowe. Zapraszamy do sprawdzenia!

Widok
    pixel