Rygle elektromagnetyczne

( ilość produktów: 44 )

Do czego służą rygle elektromagnetyczne?

 

Rygle elektromagnetyczne stosuje się w systemach kontroli dostępu, a także systemach domofonowych. Stanowią one skuteczny element zabezpieczający drzwi przed dostaniem się do pomieszczenia niepowołanych osób. W naszej ofercie znajdziesz rygle elektromagnetyczne do drzwi, które cechują się wysoką wytrzymałością, odpornością na warunki atmosferyczne i niezawodnością. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem, w którym dostępne są różne rodzaje tych produktów.

Polecamy sprawdzić również systemy monitoringu i zamki elektromechaniczne.

Do zabezpieczenia mienia i terenu posesji wykorzystuje się nowoczesne systemy kontroli dostępu. Urządzenia te wchodzą w skład automatyki budynków i pozwalają na zdalne sterowanie drzwiami, bramą czy furtką. Domofony i wideodomofony ze względu na swoją skuteczność i bezproblemową obsługę, stają się już niejako standardem w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym. Do prawidłowego działania instalacji potrzeba nie tylko sprzętu monitorującego, ale także zintegrowanych z systemem rygli elektromagnetycznych. Zamki te służą do blokady i otwierania drzwi bez konieczności używania klucza lub manualnego pokrętła. W zależności od rodzaju zamontowanych urządzeń, sterowanie odbywa się przy pomocy pilota lub panelu wewnątrz budynku.

 

Rygle elektromagnetyczne do drzwi

 

W naszej ofercie znajdziesz modele o różnej konstrukcji i sposobie montażu. Możemy Ci zaproponować elektrorygle zwykłe, które będą stanowić uniwersalny element większości systemów kontroli dostępu. W sprzedaży mamy również nowoczesne rygle elektryczne z pamięcią i blokadą, w wersji poziomej i pionowej. Najbardziej zaawansowane modele wyposażone zostały w monitoring zamknięcia, który stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed wtargnięciem niepowołanych osób.

 

Elektrorygle od renomowanych producentów

 

Na nasz asortyment składają się produkty najwyższej jakości, które są kompatybilne ze współczesnymi systemami zabezpieczeń. Oferowane przez nas rygle elektryczne pochodzą z kolekcji sprawdzonych marek, dzięki czemu są:

 

  • wytrzymałe,
  • odporne na działanie czynników atmosferycznych,
  • trwałe,
  • trudne do sforsowania,
  • wykonane z antykorozyjnych materiałów,
  • niezawodne,
  • łatwe w obsłudze.

 

Rygle elektromagnetyczne mogą zostać zamontowane w drzwiach, furtkach i bramach. Mocowane są przy pomocy kątowników i płaskowników, dlatego nie wymagają skomplikowanej instalacji. Konstrukcja rygli elektromagnetycznych do drzwi składa się z precyzyjnie zaprojektowanych mechanizmów, które zapewniają niezawodne działanie nawet w trudnych warunkach.
Zapraszamy do skorzystania z oferty Epstryk!

Widok
pixel