Elektronika

( ilość produktów: 1258 )

Akcesoria elektryczne - szeroki wybór

W tym dziale naszego sklepu znajdziecie gotowe, proste akcesoria elektryczne jak przedłużacze, rozdzielniki czy różnego rodzaju gniazda elektryczne, aż po zaawansowane technologicznie stacje meteorologiczne, budziki i zegary cyfrowe, termostaty i termometry. Te ostatnie dają możliwość bezprzewodowego pomiaru temperatury za oknem. Do kuchni przyda się oferowany przez nas minutnik. Drobne akcesoria elektryczne takie jak latarki na baterie, także zakładane na głowę, czyli tak zwane „czołówki”, latarki akumulatorowe, programatory czasowe, ładowarki sieciowe z gniazdem USB, indukcyjne ładowarki bezprzewodowe z dodatkowym jednym lub dwoma gniazdami USB.

Praktyczne dodatki i artykuły do systemów oświetleniowych

Osobną grupę stanowią elektryczne akcesoria, które nadają się do montażu w istniejących lub tworzonych przez nas samych na przykład systemach oświetleniowych.

W jej skład wchodzą między innymi różnego typu przełączniki prądowe, dotykowe, do pociągania za sznurek bądź łańcuszek, przełączniki do przesuwanych drzwi szaf. Są także ściemniacze do montowania na kablu (tak zwane przelotowe). Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na artykuły elektryczne, które stanowi dość liczna grupa gniazd wpuszczanych w blat. To interesująca propozycja dla tych, którzy na przykład urządzają biuro, lub borykają się z brakiem odpowiednio skonfigurowanych gniazdek, na przykład w kuchni. Po zamontowaniu tego typu gniazd, nie trzeba przechodzić z poszczególnymi sprzętami z jednego blatu do drugiego i wyłączać czajnik po to, aby połączyć mikser. Wszystkie czynności odbywają się płynnie.

Widok
pixel