Ładowarki: USB, samochodowe, sieciowe

( ilość produktów: 23 )

Ładowarki i kable USB

 

Nowoczesne ładowarki dają możliwość połączenia urządzenia z każdym źródłem prądu. Podczas ich produkcji wykorzystuje się innowacyjne technologie, a coraz częściej akcesoria te są wyposażone w gniazdo i kable USB.

 

W ofercie sklepu esptryk.pl znajduje się duży wybór ładowarek, które zaskoczą użytkowników szybkością działania, funkcjonalnością, a także możliwością zasilenia przy ich pomocy urządzeń niezależnie od sytuacji. Różne wersje tych niezwykle przydatnych akcesoriów są kompatybilne ze sprzętami wykorzystywanymi na co dzień.

Ładowarki – niezbędne akcesoria dla domu, biura i do samochodu

W czasach, kiedy nie sposób obejść się bez mobilnych sprzętów elektronicznych, równie niezbędne są akcesoria służące do ich ładowania. Ładowarki, w których zastosowano nowoczesne technologie, powinny być zawsze pod ręką.

Użytkownicy akcesoriów do ładowania spodziewają się, że dzięki nim będą w stanie połączyć swoje telefony, laptopy i inne urządzenia mobilne ze źródłem zasilania w każdych okolicznościach. Dlatego w ofercie sklepu epstryk.pl można znaleźć rozwiązania, które umożliwią zaopatrzenie w energię różnego rodzaju sprzęty – i to zarówno w domu, w biurze, jak i podczas podróży.

W asortymencie są dostępne zasilacze gniazdowe, ale także ładowarki sieciowe, do których są dołączone automatycznie zwijane kable USB. Oprócz tego można wybierać z akcesoriów stworzonych z myślą o ich wykorzystaniu w samochodach. Na uwagę zasługują również bezprzewodowe ładowarki indukcyjne, w których wbudowano port USB.

Wysokiej jakości, innowacyjne akcesoria do ładowania

Parametry oferowanych ładowarek sprawiają, że mają one uniwersalne zastosowanie. Oznacza to, że mogą zasilić w energię większość urządzeń stworzonych przez różnych producentów. Przed zakupem warto jednak dokładnie sprawdzić parametry, a co za tym idzie – kompatybilność.

Ładowarki, które oferujemy, to markowe urządzenia, które dostarczają energię elektryczną innym sprzętom dzięki kablom USB. Są to akcesoria niezawodne, przeznaczone do długiej eksploatacji. Do ich zalet można zaliczyć także ich estetyczne wykonanie i kompaktowe wymiary.

Ich innowacyjne, pomysłowe wykonanie to odpowiedź na potrzeby pracowników biur i użytkowników prywatnych. Bezprzewodowe ładowarki indukcyjne są przystosowane do tego, aby montować je bezpośrednio w blatach. Zapewnia to łatwy dostęp do zasilania i bezproblemowe ładowanie urządzeń. Sprawdzają się one w pomieszczeniach biurowych, ale także w salach konferencyjnych.

Polecamy sprawdzić również programatory czasowetermostaty dostępne w naszej ofercie!

Widok
    pixel