Gniazdka i wyłączniki elektryczne

( ilość produktów: 17305 )

Gniazdka elektryczne, włączniki i wyłączniki światła, włączniki, gniazda komputerowe i telefoniczne, renomowanych Polskich i zagranicznych firm. Mają podstawowe zadanie - dostarczać prąd w każdym domu czy mieszkaniu. Jednak, aby nie zniweczyć całej aranżacji wnętrza zarówno wygląd gniazdka jak i oprawy włączników światła powinny również zostać dobrane zgodnie ze stylistyką całego pomieszczenia. Obecnie na rynku klient ma wybór spośród całej masy różnego rodzaju gniazdek i wyłączników, które nie różnią się od siebie funkcją, jednak mogą różnić się formą oraz kolorem.

Projektanci pomagają dopasować klientom poszczególne elementy pomieszczenia w taki sposób, aby wszystko prezentowało się spójnie. Gniazdka elektryczne mogą mieć różne kształty - jedne mają bardziej geometryczne formy o bardziej ostrych krawędziach, natomiast inne są bardziej opływowe i bardziej wypukłe o zaokrąglonych liniach. Podobnie włączniki i wyłączniki światła. Wybierając te drobne elementy do wyposażenia nowego domu czy mieszkania, warto zdecydować się na jedną serię konkretnego producenta, wówczas poszczególne oprawy nie będą się od siebie różnić.

Gniazdka i wyłączniki elektryczne w różnych kolorach

Oprócz konkretnych kształtów i form poszczególne oprawy mogą różnić się również odcieniami. Wielu producentów decyduje się wypuszczenie kolorowej serii dzięki czemu włączniki i gniazda mogą zostać idealnie dopasowane do koloru ściany w salonie czy sypialni. W ten sposób dany element idealnie wtapia się odcieniem w ścianę, zapewniając pomieszczeniu bardzo ciekawy i nowoczesny wygląd. Odcieni poszczególnych elementów jest naprawdę wiele i można je ze sobą dowolnie miksować. Można również postarać się i wybrać ciemny odcień oprawy i biały kolor przełącznika lub odwrotnie.

Widok
pixel