Akcesoria, dodatki do gniazd i łączników

( ilość produktów: 39 )

Akcesoria do gniazdek

Kontakty i gniazdka nie pasują do Twojej koncepcji wnętrza? Robisz wszystko, aby ukryć je przed gośćmi? Dla Ciebie również nie jest to przyjemny widok… Zazwyczaj są białe, co na ścianie w tym samym kolorze wygląda całkiem dobrze. Kiedy jednak zdecydujemy się na ciemniejszą farbę, takie gniazdko nie prezentuje się najlepiej. Czy pomogą w wyjściu z tej sytuacji akcesoria do gniazdek?

.

Jest jeszcze jeden problem! Zdarza się, że w niektórych miejscach potrzebujemy więcej gniazdek, a mamy tylko jedno albo dwa, np. w kuchni lub salonie, gdzie podłączamy telewizor, kino domowe, konsolę i inne urządzenia. W obu tych przypadkach możemy Ci pomóc! W naszym sklepie dostępne są liczne akcesoria do kontaktów, które pozwolą Ci odpowiednio zadbać o ich wygląd, jak również zwiększyć funkcjonalność.

Akcesoria do kontaktów dla estetycznego wyglądu

Ratunkiem dla niekoniecznie pasujących do stylistyki wnętrza kontaktów są osłonki na ściany. Pełnią tak naprawdę podwójną funkcję. Z jednej strony chronią ścianę przed zabrudzeniami, z drugiej zaś nadają kontaktom estetycznego wyglądu. Te akcesoria do gniazdek sprawią, że już nie będziesz chciał ukrywać ich za szafkami. Występują w różnych kolorach, m.in. klasycznej bieli, eleganckiej czerni czy modnym beżu. Wykonane są z tworzywa sztucznego i naprawdę kosztują niewiele.

Akcesoria do kontaktów dla funkcjonalności

Potrzebujesz więcej gniazd? Wybierz jeden z proponowanych przez nas rozgałęźników. W ofercie znajdziesz kilka wariantów – rozgałęźniki z uziemieniem i bez uziemienia, podtynkowe, z bezpiecznikiem, a także uniwersalne. Posiadają od dwóch do kilku gniazd, więc możesz być pewien, że już nie zabraknie miejsca na podłączenie telefonu komórkowego, laptopa, tableta oraz konsoli.

Akcesoria do łączników, gniazdek, kontaktów – sprawdź naszą ofertę! Sprawdź też produkty z kategorii gniazdka i włączniki.

Widok
pixel