Hager Lumina Intense, Soul, Passion

( ilość produktów: 237 )
Epstryk

Skorzystaj z konfiguratora osprzętu Lumina Hager

Konfigurator osprzętu

Lumina Hager to prosta, niezawodna i nowoczesna seria o wysokiej jakości i niskiej cenie. Głównym przeznaczeniem produktów z rodziny Lumina jest zastosowanie w budynkach mieszkalnych oraz biurowcach. Dzięki nowoczesnemu i prostemu wyglądowi produkty z serii Lumina wpasuje się w każdy rodzaj wnętrz.

Hager podczas projektowania Luminy wziął sobie za cel stworzenie serii osprzętu elektroinstalacyjnego oraz ramek zapewniających efektywne i ekonomiczne rozwiązania. Modułowa budowa serii Lumina w systemie ramek wielokrotnych zapewnia szybki i łatwy montaż osprzętu. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wszystkie produkty dedykowane do Lumina Hager:

Lumina soul - to ramki od 1- do 5-krotnej do montażu w poziomie i pionie. Ramki soul to propozycja dla osób szukających prostego rozwiązania, ale równocześnie odpowiedniego dodatku do wnętrza pomieszczenia.

Lumina passion - ramki od 1- do 4-krotnej do montażu w poziomie oraz ramki 1- do 3-krotnej do montażu w pionie. Ramki passion nadają zwykłemu łącznikowi niezwykły styl. Ramki lumina passion są wykonane ze szkła, aluminium szczotkowanego lub drewna.

Lumina intense - ramki od 1- do 5-krotnej do montażu w poziomie i pionie dostępne w kolorach białym, srebrnym i czarnym. Ramki intense zostały zaprojektowane dla osób oczekujących harmoni, jak i stylu w najdrobniejszym detalu.

Widok
pixel