Flexi

( ilość produktów: 411 )
Kontakt Simon

 

POŁĄCZENIE, KTÓRE WYRÓŻNIA SIĘ WYJĄTKOWOŚCIĄ

 

Produkty serii FLEXI, które zaprojektowała firma Karlik występują z ramką zewnętrzną, jako system "monoblok". Dodatkowo istnieje możliwość komponowania układów wielokrotnych zarówno w pionie jak i w poziomie. Z tego też względu nie trzeba kupować dodatkowych ramek zewnętrznych wielokrotnych. Dzięki ramce zewnętrznej serii Flexi wystarczy zdjąć jej bok i za pomocą oraz połączyć z dowolną ilość ramek.

 

Należy także pamiętać, że seria Flexi to nie tylko ramki, ale także łączniki, gniazda pojedyncze/ podwójne, gniazda bryzgoszczelne, gniazda abonenckich RTV i RTV-SAT, gniazda antenowe TV i SAT, gniazda telefoniczno-komputerowe, gniazda multimedialne, regulatory, sterowniki, czujniki i wiele innych.

 

 SERIA KARLIK FLEXI

 

W skład serii Flexi wchodzi wiele kategorii produktów. Można w niej znaleźć zarówno podstawowe łączniki jak i skomplikowaną elektronikę. Wszystkie mechanizmy spełniają około 80 różnych funkcji dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.


Zalety serii KARLIK FLEXI:


- odpowiednia konstrukcja (metalowa ramka montażowa)
- dobre połączenie dzięki zaciskom śrubowym
- wygodne pozycjonowanie mechanizmów w poziomie przy układach wieloramkowych
- wszystkie gniazda posiadają wbudowane przesłony torów prądowych
- schemat podłączenia łącznika umieszczony jest na kostce co pozwala na odpowiednie podłączenie
- możliwość tworzenia ramki o dowolnej krotności
- na etapie montażu, nie trzeba pamiętać o potrzebnych ilościach ramek wielokrotnych,dlatego że składa się je w odpowiedni układ pionowy lub poziomy zaraz przed montażem na ścianie
- opcja podświetlania łączników (kolorystyka modułów podświetlających: żarowy: biały lub LED: biały, zielony, niebieski, czerwony)
- uszczelniacz IP44 do łączników
- gniazdo bryzgoszczelne IP44 (z klapką oraz możliwością podniesienia jej pod kątem 180 stopni)

Widok
pixel