Simon Akord

( ilość produktów: 235 )
Kontakt Simon

Kolekcja Simon Akord

Nowoczesna seria włączników i gniazdek, która nawiązuje do klasycznej stylistyki z wyraźnie zaznaczonymi wpływami modernizmu. Można doszukiwać się w niej prostoty i minimalizmu, jednocześnie jednak zachowano typowy wygląd osprzętu elektrycznego. Łączniki i włączniki Simon Akord tworzą serię nieramkową, czyli monoblokową, cechującą się stonowaną i uniwersalną kolorystyką. To, co jednak wyróżnia najbardziej Simon Akord od innych serii producenta, to zdecydowanie zaokrąglone krawędzie, nadające całości lekkości, a zarazem łączące klasykę z nowoczesnością. Łączniki i gniazda Simon Akord będą doskonale prezentowały się zarówno w otoczeniu kolorów ziemi i drewnianych mebli, jak też w bieli i szarości, w której nie może zabraknąć połyskujących frontów.

Akord Simon jako uniwersalny osprzęt elektryczny

Simon Akord cechuje się powściągliwą, ale jednocześnie bardzo przemyślaną stylistyką. Każdy szczegół, których jest niewiele, został umiejscowiony w taki sposób, aby tworzył z pozostałymi spójną całość. W ofercie dostępne są włączniki i łączniki Simon Akord w kolorach: białym, beżowym, metalizowanym aluminiowym i satynowym. Można więc uznać, że jest to seria o mocno uniwersalnym i wszechstronnym zastosowaniu. Bez problemu dopasujemy te elementy do frontów szafek, kolorów ścian i podłóg, designu dekoracji czy chociażby uchwytów przy szafkach. Wszystkie elementy należące do kolekcji mają zaokrąglone krawędzie, a także prostą formą.

Co znajdziecie w kolekcji Simon Akord?

W ofercie kolekcji Simon Akord znajdziemy zarówno typowe włączniki, jak też monoblokowe gniazda bryzgoszczelne, idealnie sprawdzające się w trudniejszych warunkach. Pokrywa gniazda odchyla się do kąta 180 st., co ułatwia podłączenie urządzeń, jak też minimalizuje ryzyko jej przypadkowego urwania. Ponadto możemy zaproponować puszki natynkowe, które idealnie pasują kolorystycznie do zainstalowanego osprzętu. Oferujemy też włączniki schodowe, gniazda podwójne z uziemieniem i bez uziemienia, łączniki krzyżowe zaciskowe, przyciski dzwonka, a także łączniki z podświetleniem. Akord Simon jest kolekcją, świetnie sprawdzającą się w przestrzeni mieszkalnej i biurowej, w firmach, instytucjach użytku publicznego, ale też w budynkach przemysłowych. To potęga minimalizmu, w której zamknięto niebywałą funkcjonalność i wysokie walory użytkowe.

Polecamy sprawdzić także oświetlenie techniczne oraz oświetlenie biurowe!

Widok
pixel