Simon Aquarius IP54

( ilość produktów: 29 )
Kontakt Simon

Kontakty i łączniki Simon aquarius IP54

Klasycznie i praktycznie, czyli kolekcja Simon aquarius IP54, która na pewno przypadnie do gustu osobom, ceniących sobie typowe rozwiązania i jednocześnie chcących stworzyć przyjazną do życia przestrzeń. To kontakty i włączniki występujące w standardowej, znanej wszystkim stylistyce i formie. Mają jednak bardzo długą listę zalet, dzięki nowoczesnemu wykonaniu i wykorzystaniu w osprzęcie zaawansowanej technologii.

Łączniki i kontakty Simon aquarius IP54 tworzą natynkową serię, która dedykowana jest zarówno do przestrzeni roboczych, jak i użytkowych, dlatego świetnie sprawdzi się w budynkach użytku publicznego, pomieszczeniach przemysłowych, ale również w domach i mieszkaniach. Produkty Simon aquarius IP54 cechują się wysokim poziomem odporności na wilgoć, dlatego też można je montować na zewnątrz, np. na tarasie, w altanie czy też w pomieszczeniach, gdzie panują trudniejsze warunki, czyli garażu, piwnicy czy chociażby w łazience i kuchni.

Zalety serii Simon aquarius IP54

Simon aquarius IP54 jest serią bryzgoszczelną, posiada niewielkie rozmiary, co sprawia, że można je montować w miejscach o ograniczonej wolnej przestrzeni. Produkty mają szerokość 6 cm i wysokość 7 cm. Osprzęt można ze sobą dowolnie łączyć, tworząc konfiguracje na własne, indywidualne potrzeby. W ten sposób powstają zestawy wielokrotne w układzie pionowym. Tego typu zmiany nie wpływają na utratę bryzgoszczelności, wciąż można łączniki i kontakty używać w pomieszczeniach o trudnych warunkach, jak również na zewnątrz. Kontakty i łączniki Simon aquarius IP54 wyposażone są w specjalne otwory regulacyjne. Nie znalazły się bez powodu, ich głównym zadaniem jest ułatwienie montażu poprzez zachowanie pionu i poziomu i przy eliminacji niedoskonałości. Kolejną zaletą gniazd elektrycznych Simon aquarius IP54 jest obecność pokrywy, która odchyla się do kąta aż 180 st. Dzięki temu łatwiej jest włożyć wtyczkę, a także ryzyko wyłamania pokrywy zostało maksymalnie ograniczone. Jest też dużo miejsca na przewody, ponieważ mechanizm ma niewielkie wymiary.

Co znajdziesz w kolekcji Simon aquarius IP54?

W ofercie znajdziesz standardowe łączniki i kontakty Simon aquarius IP54, ale też mniej typowe rozwiązania. Polecamy szczególnie potrójne gniazda z białymi klapkami, sprawdzą się np. w salonie przy multimedialnym centrum rozrywki. Potrójne gniazdo z klapkami dymnymi to propozycja do pomieszczeń przemysłowych. W naszym sklepie dostępne są też praktyczne łączniki żaluzjowe, przy pomocy których możesz z łatwością obsługiwać swoje mechaniczne zasłony okienne.

Polecamy sprawdzić również Simon 54 kontakty oraz kontakty Simon 10.

Widok
    pixel