Gniazdka Ospel Madera

( ilość produktów: 46 )
Epstryk

Kolekcja Ospel Madera

Praktyczny i uniwersalny osprzęt elektroinstalacyjny Ospel Madera, to kolekcja zaprojektowana i stworzona przez renomowaną i znaną ze swojego nowoczesnego podejścia do produkcji firmę Ospel. Cechuje się przede wszystkim ponadprzeciętną wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia. Do stworzenia poszczególnych elementów wykorzystano wysokogatunkowe materiały, które następnie połączono z ogromną precyzją. Łączniki i gniazdka Ospel Madera wyróżniają się jednolitą kolorystyką. Wszystkie dostępne są w kolorze białym, pasującym do każdego wystroju wnętrza. Ponadto jest to osprzęt dedykowany zarówno do domów i mieszkań, jak też garaży i warsztatów, a nawet budynków przemysłowych. Wszystko dzięki wysokiemu stopniu ochrony IP-44 bryzgoszczelnych natynkowych elementów.

Łączniki Ospel Madera do wszystkich rodzajów pomieszczeń

Seria Madera Ospel zasługuje na zainteresowanie głównie ze względu na swoją bardzo dużą wytrzymałość oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki temu możemy liczyć na osprzęt, który nie będzie stwarzał zagrożenia dla całej instalacji elektrycznej oraz mieszkańców domu czy też użytkowników budynku. Łączniki Ospel Madera w kolorze białym, wykonane są z wysokiej jakości materiałów i mają stopień ochrony na poziomie IP44. To umożliwia ich montaż w pomieszczeniach, w których panują trudniejsze warunki, jak warsztat, garaż czy piwnica. Świetnie spełniają swoją rolę też w pralniach, magazynach, na halach produkcyjnych czy też w pomieszczeniach socjalnych. Łączniki łatwo, szybko i bezpiecznie się montuje, dlatego czasami podejmują się tego nawet amatorzy.

Klasyczne gniazdka i łączniki Ospel Madera

Łączniki i gniazdka Ospel Madera rozpoznamy po klasycznej i typowej formie. Można jednak doszukać się w nich nowoczesnej stylistyki. To zaokrąglone delikatnie krawędzie przycisków i klapek, nadające całości lekkości, a nawet nieco modernistycznego designu.

Kolekcja Madera Ospel obejmuje gniazdka wtyczkowe, łączniki, w tym też z podświetleniem, sterowniki żaluzji, gniazdka z klapkami, łączniki „dzwonki”, potrójne gniazda uziemione, zestawy łączników dwugrupowych, łączniki krzyżowe i wiele innych. Decydując się na jedną kolekcję, zachowujemy spójność aranżacji. Stylistyka wnętrza jest harmonijna, a każdy element, nawet najmniejszy szczegół perfekcyjnie pasuje do całości.

Polecamy sprawdzić również Kontakty Simon oraz osprzęt elektroinstalacyjny Karlik

Widok
pixel