Szafir

( ilość produktów: 306 )
Epstryk

 

Gniazdka Szafir Ospel

 

Unikalne rozwiązanie!

Seria Szafir to innowacyjne rozwiązania montażowe, usprawniające i przyspieszające prace instalacyjne. Elastyczna ramka maskująca delikatne nierówności ściany, bardzo dużo miej- sca na ułożenie przewodów czy tworzywowy mostek z zaczepami umożliwiający precyzyjny montaż i bazowanie produktów w ramkach wielokrotnych to tylko niektóre z nich. Docenią je zarówno instalatorzy jak i inwestorzy indywidualni. Kompaktowy kształt i niewielka wysokość produktów powoduje, iż osprzęt estetycznie przylega do ściany.

Szafir Ospel

Podczas renowacji ściany np. do malowania,  nie trzeba demontować wszystkich pokryw zewnętrznych, wystarczy zdjąć ramkę. Nowoczesna metoda mocowania ramek  zewnętrznych umożliwia wymianę jednego produktu w zestawie bez konieczności demontażu pozostałych. W najpopularniejszym gnieździe wtyczkowym oraz w gniazdach specjalistycznych montaż odbywa się za pomocą precyzyjnych zaczepów „na klik”.ach wielokrotnych. Wkręty zacisków, gniazd wtyczkowych są fabrycznie  odkręcone i wstępnie przygotowane do instalacji przewodów.  Wkręty są zabezpieczone przed całkowitym wykręceniem i ewentualnym ich zgubieniem. W gniazdach podwójnych dokręcanie przewodów ułatwiają wkręty usytuowane w jednym kierunku. Prostopadłe wprowadzenie przewodów do zacisków eliminuje możliwość ich wysunięcia się z zacisku podczas przykręcania produktu do puszki instalacyjnej. Konstrukcja łączników, gniazd wtyczkowych pojedynczych oraz gniazd specjalistycznych
umożliwia ich przykręcenie do puszki instalacyjnej bez uprzedniego demontażu pokryw zewnętrznych. Dzięki łukowemu kształtowi otworu montażowego można dokonać niewielkiej korekty ustawienia w nierówno zamontowanej puszce instalacyjnej.


Gniazdka, ramki, wyłączniki Szafir Ospel

 

Subtelny, płaski kształt pokryw zewnętrznych serii gwarantuje wysoką estetykę eksponowanych na ścianie produktów. Wyposażona w multi-zaczepy elastyczna ramka umożliwia precyzyjne dopasowanie do ściany  niwelując krzywizny i niedoskonałości powierzchni. Montowana bez konieczności zdejmowania  pokryw lub klawiszy. Ergonomiczne przyciski zwalniające  zapewniają łatwy i szybki demontaż przewodu z zacisku bezgwintowego. Mostek, który wykonany jest z tworzywa,  posiada na swym obwodzie zaczepy zapewniające idealne wzajemne ułożenie produktów podczas ich  instalowania w zestawach wielokrotnych.

 

Widok
pixel