Sedna Schneider: włączniki, ramki, gniazdka

( ilość produktów: 334 )
Schneider gniadka

Włączniki, ramki i gniazdka Schneider Sedna 

Produkty serii Schneider Sedna prezentują się w dyskretnym oraz delikatnym stylu, a z drugiej strony można powiedzieć, że są wyraziste. Głównymi atutami serii są: łagodna forma, różnorodny asortyment oraz tradycyjna paleta kolorów. Seria Sedna może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych łączników i gniazd.

Projektanci serii Schneider Sedna wzięli pod uwagę zastosowanie wysokiej jakości materiałów wspólnie z innowacyjnymi rozwiązaniami ukrytymi w środku produktów. Kolorystyka serii Sedna jest z pewnością wyrazista. W naszym sklepie znajdą Państwo produkty w kolorze tradycyjnej bieli. Do kompletu warto wybrać mechanizm i ramkę Schneider Sedna.

Polecamy sprawdzić również produkty z serii Kos Dante i Schneider Odace.

 

Schneider Sedna - szeroki asortyment produktów

 

Seria Sedna zaprojektowana przez firmę Schneider zawiera eleganckie gniazda i łączniki modułowe, do ramek wielokrotnych. Produkty dostępne są w tradycyjnej bieli, kolorze kremowym, do montażu natynkowego. W ramach serii mamy dostępne produkty takie jak: łącznik pojedynczy oraz podwójny, z podświetleniem i bez, gniazdo podwójne i pojedyncze z uziemieniem i bez, ramki oraz wielokrotne.


Sedna firmy Schneider-Electric stanowi nowoczesne elementy osprzętu modułowego służącego do wykańczania instalacji elektrycznej. Produkty można zastosować zarówno w domach mieszkalnych, biurach, a nawet sklepach. Stopnień szczelności zastosowany przy produkcji tej serii to IP20. Kolejną ważną korzyścią jaką dają produkty serii Sedna to łatwa instalacja oraz wysoka jakość produktów wspólnie z innowacyjnymi rozwiązaniami ukrytymi w środku.

Widok
pixel