KNX easy

( ilość produktów: 253 )

Hager KNX Easy - “steruj” swoim domem

Coraz powszechniejsze stają się rozwiązania, dzięki którym możemy w pełni zdalnie sterować swoim domem. W ślad za nimi idą zautomatyzowane systemy, które oferuje między innymi marka Hager. Z systemami Hager KNX Easy stworzysz w pełni inteligentny dom. Zapoznaj się z akcesoriami producenta, które prezentujemy w poniższej kategorii.

System automatyki Hager - pełna swoboda użytkowania

W naszej internetowej hurtowni elektrycznej posiadamy nowoczesne systemy sterowania Hager KNX Easy. Ten inteligentny system kompleksowego sterowania budynkiem, zapewnia możliwość konfiguracji funkcji poprzez prostą do zainstalowania aplikację. Dzięki patentowi profilu funkcji, jeden niewielki, estetycznie wyglądający panel może nam pomóc sterować naszym domem, za pomocą kilku prostych kliknięć. Decydując się na system Hager KNX Easy wszystko, czego potrzebujesz to kompilacja serwera, wspomnianej aplikacji i urządzenia mobilnego. Między innymi dlatego zakup takiego urządzenia jest możliwy niemal dla wszystkich, a wszelkie niezbędne do jego instalacji akcesoria znajdziesz w naszym e-sklepie.

We wszystkich kategoriach staramy się pomagać naszym klientom kompleksowo. Dlatego nawet w kontekście automatyzacji sterowania budynkiem nie mamy sobie równych - prezentujemy naprawdę szeroką ofertę marki Hager. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i tego, co chcesz podpiąć pod zautomatyzowany system sterowania. Znajdziesz u nas m.in. wszelkiego rodzaju sterowniki załączające do rolet lub żaluzji, ściemniacze do systemów światła, puszki do paneli z mechanizmem push to open zapewniającym wygodny montaż, dotykowe panele, którymi będziesz mógł dowolnie sterować, interfejs komunikacyjny, a nawet - przyciski, jeśli tylko zajdzie potrzeba ich wymiany w Twoim urządzeniu. Nieograniczone możliwości zamknięte w prostej formie, która sprawdzi się w każdym domu i mieszkaniu, niezależnie od jego charakteru czy aranżacji.

Widok
pixel