Systemy rozprowadzania energii - Simon Connect

( ilość produktów: 746 )

Instalacja elektryczna musi być bezpieczna, o co może zadbać nawet sam inwestor już na etapie projektowania domu/mieszkania i wyboru odpowiedniego osprzętu. Sposób oświetlenia, rozmieszczenie aparatury oraz możliwość podłączenia nowych urządzeń w przyszłości ma niebagatelne znaczenie. Dlatego warto zadbać o to, by cechowała się jak najlepszą jakością. Nasza internetowa hurtownia elektryczna oferuje serię nowoczesnych systemów rozprowadzania energii - zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Systemy rozprowadzania energii - podłącz swój dom do prądu

Pralka, komputer, system alarmowy, domofon, klimatyzator, brama z napędem... - to tylko niektóre wyzwania, z którymi musimy się zmierzyć planując przyłączenie domu do sieci elektrycznej. Dom zazwyczaj zasilany jest z sieci elektrycznej za pomocą specjalnego przyłącza, którego ostatnim elementem jest skrzynka z zabezpieczeniem i licznikiem energii znajdującym się w każdym domu. Właśnie w nich mają początek wszystkie obwody instalacji domowej, której wielkość zależy od liczby modułów zamontowanej aparatury. To z kolei przekłada się stopień rozbudowania instalacji, do której niezbędne będą wszelkiego rodzaju akcesoria, jak gniazda i zaślepki oraz adaptery, kasety do wylewek, puszki podłogowe, płytki i łączniki do gniazdek, czy ramki okalające. Wszystkie te elementy odnajdziesz w tej kategorii.

Oferujemy produkty wyłącznie najlepszej jakości, sygnowane nazwami takich producentów jak m.in. Simon Connect. Modele te to kompleksowe zestawy do nowoczesnych instalacji podłogowych. Osprzęt instalowany jest w podłogach podnoszonych lub wylewanych. Należą do niego puszki, gniazda, łączniki, uszczelki, wkłady z pokrywą… - wszystko idealnie dopasowane pod względem funkcjonalności i formy. W naszej ofercie znajdziesz także zestawy Simon k45, będące koncepcją kompletnych rozwiązań modułowych.

Oferowane przez nas systemy rozprowadzania energii to także nieograniczone możliwości aranżacyjne - dzięki prostej, a jednocześnie nieco designerskiej formie pasują do każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

Widok
pixel