Puszki podłogowe

( ilość produktów: 135 )

Estetyka w systemach rozprowadzania energiii jest tak samo ważna, jak bezpieczeństwo. Dodatkowo, oparta na trafnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni pomaga osiągnąć innowacyjne rozwiązania. W naszej ofercie znajdziecie puszki podłogowe, dzięki którym możemy zakamuflować gniazdka elektryczne oraz w prosty sposób umożliwić dostęp prądu w miejscach oddalonych od ścian. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Puszki podłogowe - porządek z kablami

Puszki elektryczne podłogowe pomagają wykreować przestrzeń nowoczesną, wizualnie przestronną a przy tym także łatwiejszą do utrzymania w czystości. W naszym sklepie odnajdziesz puszki wykonane z trwałych materiałów wysokiej jakości (metal lub tworzywo sztuczne), dzięki którym zyskują odporność na uszkodzenia. Oferujemy modele w różnych kształtach oraz rozmiarach - tak , by każdy odwiedzający naszą stronę mógł wybrać model dla siebie. Oprócz nich oferujemy także gniazda podłogowe Simon, które cechuje wiele atutów. Te chowane w podłogę możemy zainstalować niemal w każdym pomieszczeniu. Ich główną zaletą jest możliwość połączenia funkcjonalności z minimalnym zaangażowaniem powierzchni użytkowej. Doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach biurowych czy salonie, w którym znajdują się sprzęty elektroniczne, a ilość gniazdek, przedłużaczy i kabli do nich mogłaby spowodować wiele niedogodności i szereg kolizji. Możliwość zainstalowania gniazd i puszek podłogowych będzie niewątpliwie dużą zaletą. Łatwość podłączenia dużej liczby urządzeń i możliwość ukrycia okablowania to funkcjonalny patent, który nie zaburzy estetyki danego wnętrza. 

Oprócz puszek i gniazdek oferujemy także akcesoria do ich montażu lub uzupełnienia - będącymi niewątpliwą gratką dla elektryków. Praktyczne wkłady z pokrywą, łączniki do puszek, metalowe kasety oraz modułowe ramki to tylko niektóre z pozycji, które w codziennej pracy elektryka są produktami pierwszej potrzeby. Zapraszamy do zakupów!

a

Widok
pixel