Akcesoria

( ilość produktów: 88 )

Akcesoria do oświetlenia technicznego

Przeznaczone do magazynów i hal produkcyjnych oświetlenie techniczne wymaga szczególnie dużo uwagi przy montażu i konserwacji. Przygotowaliśmy bogatą ofertę akcesoriów do tego rodzaju instalacji oświetleniowych, dzięki czemu łatwo będzie można przeprowadzić wszelkie prace modernizacyjne, konserwacyjne czy remontowe. 

Akcesoria do oświetlenia hal i magazynów

Oświetlenie techniczne znajduje zastosowanie przede wszystkim w obiektach przemysłowych, na halach produkcyjnych i magazynowych. Wykorzystuje się je w wymagających warunkach, gdzie jest narażone na zwiększoną wilgotność, zapylenie czy uszkodzenia mechaniczne. Podstawą jest więc wysoka jakość, którą powinny charakteryzować się nie tylko lampy, ale także akcesoria do oświetlenia technicznego. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które są wyjątkowo solidne. Zależnie od wybranego modelu wyróżnia je stopień ochrony IP65, IP66, IP67 lub IP68.

Oświetlenie techniczne – akcesoria podstawowe

Podstawą w przypadku oświetlenia technicznego jest przede wszystkim bezpieczeństwo. Dlatego decydując się na instalację, warto wyposażyć ją w odpowiednie akcesoria do oświetlenia hal i magazynów. Wysokiej jakości produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Podstawą wśród nich są konektory kablowe w różnych kształtach. Są to zarówno łączniki proste, jak i trójniki stosowane w miejscach rozgałęzienia systemu oświetleniowego. Stanowią one ochronę przed trudnymi warunkami, a często również czynnikami zewnętrznymi. Są uszczelnione, a także zabezpieczone przed promieniowaniem UV.

Akcesoria do oświetlenia technicznego – oprawki, zapłonniki, odbłyśniki

Akcesoria do oświetlenia hal i magazynów to różnorodne produkty, które uzupełniają instalację i czynią ją wyjątkowo praktyczną. Podstawą w tym przypadku są oprawki do żarówek. Te mogą być wykorzystywane jako samodzielne wyposażenie, zazwyczaj jednak są uzupełnieniem lamp. Umożliwiają one wkręcenie żarówki z dobrze dopasowanym gwintem. W naszej ofercie znajdziesz warianty z przewodem lub bez niego.

Jeżeli chodzi o oświetlenie techniczne – akcesoria, które często wybierane są w naszym sklepie przez klientów to:

  • zapłonniki,
  • odbłyśniki,
  • przewody zasilające,
  • linki do zawieszania lamp,
  • rozdwajacze.

 

Praktycznym wyposażeniem, które proponujemy naszym klientom, jest także zewnętrzny czujnik ruchu 97475 Eglo. Można zastosować go np. przy wejściach do obiektów firmowych.

Sprawdź także źródła światła, dostępne w naszej ofercie.

Widok
pixel