Latarki, lampy przenośne

( ilość produktów: 49 )

Latarki LED – uniwersalne i praktyczne

Latarki są akcesoriami, które bywają przydatne w wielu różnych sytuacjach. Można korzystać z nich podczas prac warsztatowych, nagłego odcięcia energii elektrycznej w domu, na campingu czy w trakcie spaceru po zmroku. Bardzo często wręcz nieocenione jest wykorzystanie małej i przenośnej latarki. Sklep Epstryk.pl proponuje więc różnego rodzaju modele dopasowane do zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Są to m.in.:

  • latarki akumulatorowe,
  • latarki zasilane bateriami,
  • latarki czołowe,
  • latarki warsztatowe z magnesem.

Lampy przenośne do specjalnych zastosowań

Wielofunkcyjne latarki LED mają uniwersalne zastosowanie. Ich wysoka jakość i wykonanie z najlepszych materiałów przekłada się na dużą odporność i możliwość wykorzystania w trudnych warunkach. Latarki szczególnie przydatne są w przypadku prac wykonywanych w warsztatach. Przykładem jest model Tiross TS-1845. Został on wyposażony nie tylko w magnes, ale także praktyczny haczyk. Można więc zawiesić lampkę bez konieczności przytrzymywania, dzięki czemu dłonie są wolne. Do specjalnych zadań sprawdzi się również model Tiross TS-1146 dostępny w naszej ofercie. To jeden z najlepszych produktów, jeżeli chodzi o czołowe latarki LED. Latarka jest zasilana akumulatorowo, ma funkcję ZOOM, a jej największym atutem jest wodoodporna obudowa IPX4.

Eleganckie i minimalistyczne lampy przenośne

Latarki i warsztatowe lampy przenośne to tylko część oferty naszego sklepu. Klientom oferujemy także eleganckie lampki i latarenki, które mają uniwersalne zastosowanie. Przykładem może być model Nowodvorski 8966. To minimalistyczna kostka, która po podświetleniu znajdzie zastosowanie w każdym pomieszczeniu domowym. Nieco innych charakter mają lampy przenośne Nowodvorski 8397 i Nowodvorski 8178. Są one idealny, aby stworzyć romantyczny klimat we wnętrzu. Zarówno jedno, jak i druga lampka występuje w dwóch wariantach kolorystycznych – białym i czarnym.

Sprawdź również oświetlenie techniczne. W naszej ofercie znajdziesz oprawy liniowe, belki świetlówkowe i plafoniery.

Widok
pixel