Oprawy hermetyczne

( ilość produktów: 70 )

Oprawy hermetyczne – praktyczne i wytrzymałe

Oprawy hermetyczne LED to wyposażenie, które sprawdza się w pomieszczeniach, gdzie panują wyjątkowo wymagające warunki. Można wykorzystywać je przy przede wszystkim przy podwyższonej wilgotności i dużym zapyleniu. Bardzo często znajdują one także zastosowanie w miejscach narażonych na czynniki atmosferyczne:

  • niską lub wysoką temperaturę,
  • promieniowanie UV,
  • opady deszczu lub śniegu.

Wybierając oprawy hermetyczne, warto zwrócić uwagę na stopień ochrony, który je charakteryzuje. Produkty dostępne w ofercie naszego sklepu mają normę szczelności IP65, co oznacza duże zabezpieczenie przed wpływem ciał obcych i wnikaniem wody czy kurzu do wewnątrz.

Pojedyncze i podwójne oprawy hermetyczne

Oferujemy oprawy hermetyczne LED w wersji pojedynczej i podwójnej. Tym, na co warto zwrócić uwagę, są dokładne wymiary. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim długością. Parametr ten jest bardzo ważny, aby do oprawy dopasować świetlówkę. Istnieje także możliwość wyboru zestawu, który zawiera oprawę wraz ze źródłem światła.

Poza podłużnymi modelami sprawdź także specjalne oprawy hermetyczne do plafonów i innych lamp ze źródłem światła typu E27. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów. Oprawa Ideus 02748 powstała z bakelitu i poliwęglanu PC. Z kolei Ideus 02391 to polipropylen i szkło. Ich zaletą jest także opcja montażu natynkowego.

Oprawy hermetyczne LED slim – wyjątkowa oszczędność

W miejscach, gdzie istnieje duże zapotrzebowanie na energię elektryczną, dobrym rozwiązaniem mogą okazać się oprawy hermetyczne slim eco. W porównaniu z klasycznymi świetlówkami zapewniają one aż o 50% mniejsze zużycie prądu, co przekłada się na ogromne oszczędności. Charakteryzuje je długa żywotność, a także kompaktowy rozmiar.

W naszej ofercie znajdziesz również plafony.

Widok
pixel