Oświetlenie uliczne

( ilość produktów: 149 )

Energooszczędne oświetlenie uliczne LED

Lampy typu LED świetnie sprawdzą się jako oświetlenie ulic, chodników i parków. W przypadku tych miejsc światło musi się świecić każdej nocy od zmierzchu do świtu, co oznacza olbrzymi pobór energii. Biorąc pod uwagę skalę, zastosowanie energooszczędnego oświetlenia ulicznego LED w tym przypadku przełoży się na olbrzymie oszczędności dla właściciela danej posesji czy drogi. 

Nowoczesene oświetlenie uliczne i parkowe

Nowoczesna technologia LED jest wyjątkowo popularna wśród właścicieli mieszkań i domów. Korzystają z nich także firmy w biurach, na halach produkcyjnych i magazynowych. Poza wspomnianymi obszarami lampy LED coraz częściej znajdują zastosowanie w miejscach publicznych. Można spotkać je nie tylko w przypadku oświetlenia ulic czy chodników, ale także na publicznych parkingach, w parkach i skwerach. Z czego wynika ten fakt? Oświetlenie uliczne wykorzystujące lampy uliczne LED jest przede wszystkim zdecydowanie bardziej przyjazne dla środowiska naturalnego. Jednak to nie wszystko. Technologia LED pozwala na spore oszczędności w zakresie energii elektrycznej. Energooszczędne lampy uliczne generują więc mniejsze wydatki w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia. Jednocześnie oświetlenie parkowe LED jest równie żywotne i zapewnia wiele godzin pracy. Wysokiej jakości lampy uliczne LED sprzyjające oszczędności i ekologii dostępne są także w ofercie naszego sklepu.

Oświetlenie uliczne LED – doskonałe parametry techniczne

Energooszczędne oświetlenie uliczne, które proponujemy naszym klientom, wyróżnia wysoka jakość i najlepsze parametry techniczne. Wybierając lampy uliczne LED, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na klasę ochrony. Dostępne w naszej ofercie modele charakteryzuje klasa IP65 i IP66. Oznacza to, że są one odporne na:

  • szkodliwe działanie wilgoci,
  • zapylenie,
  • oddziaływanie ciał stałych.

Takie oświetlenie uliczne radzi sobie więc w warunkach zewnętrznych niezależnie od czynników atmosferycznych.

Energooszczędne lampy uliczne – duży wybór modeli

Dostępne w ofercie naszego sklepu oświetlenie parkowe i oświetlenie uliczne LED różni się między sobą parametrami technicznymi. Charakteryzuje je odmienna temperatura barwowa, strumień świetlny czy moc. Część z nich została dodatkowo wyposażona w panele solarne zasilane energią słoneczną. Wybrane modele mają również kamery pozwalające monitorować określony teren. Dzięki temu energooszczędne lampy uliczne mogą być dopasowane do różnych oczekiwań i potrzeb.

W naszym asortymencie znajdziecie również oświetlenie biurowe, a także panele LED. Sprawdźcie sami!

Widok
pixel