Słupy oświetleniowe, fundamenty, wysięgniki

( ilość produktów: 6 )

Solidna konstrukcja słupów oświetleniowych i wysięgników

 

Oświetlenie uliczne musi spełniać określone normy, aby zarówno pełniło swoją funkcję oświetlającą otoczenie, jak też mogło przetrwać w trudnych warunkach. Słupy oświetleniowe są narażone na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, do których należą przede wszystkim deszcz i silny wiatr. Lampa musi cechować się bardzo solidną i stabilną konstrukcję, za co odpowiedzialna są jej poszczególne elementy. Nasza oferta obejmuje słupy oświetleniowe, które różnią się wymiarami wnęki, średnicą górną, wysokością zawieszenia opraw oraz grubością ścianki.

Słupy oświetleniowe, wysięgniki i fundamenty prefabrykowane - szeroka oferta

Poszczególne elementy systemu oświetlenia ulicznego, które są dostępne w naszej ofercie, wykonane są ze stali, która zapewnia stabilność konstrukcji oraz nadaje jej wieloletnią żywotność. Słupy oświetleniowe przystosowane są do posadowienia na prefabrykowanych fundamentach betonowych, jak również fundamentach, które wylewane są w miejscu lokalizacji słupa. W sklepie znajdziesz też wysięgniki do słupów oświetleniowych, które również wykonane są z wykorzystaniem solidnej stali, zabezpieczonej powłoką antykorozyjną. Najpopularniejsze i najczęściej wybierane to łukowe, jednoramienne wysięgniki do słupów oświetleniowych. Jeżeli zależy nam na lepszym doświetleniu, np. stref najbardziej konfliktowych, jak skrzyżowania czy przejścia dla pieszych, powinniśmy się zdecydować na wysięgniki wieloramienne. Znajdują one swoje zastosowanie również tam, gdzie słupy oświetleniowe można zastosować tylko w konkretnych, niewielkich ilościach i tym samym w większych odległościach. Wieloramienne wysięgniki do słupów oświetleniowych pozwalają więc wyeliminować wiele problemów, wynikających z istniejących już sieci instalacyjnych i braku możliwości czy też trudności w zmianie lokalizacji słupów.

Wszystko, czego potrzebujesz do stworzenia kompleksowego oświetlenia ulicznego, znajdziesz w naszej ofercie. Dopasuj wysięgniki do słupów oświetleniowych i popraw bezpieczeństwo uczestników ruchu, zyskując pewność, że konstrukcje są odporne na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych.

Sprawdź również lampy uliczne LED dostępne w naszej ofercie. Zapraszamy!

Widok
    pixel