Panele LED

( ilość produktów: 244 )

Panele LED sufitowe

Minimalistyczna forma, elegancki i uniwersalny design, wysoka energooszczędność i długa żywotność – panele LED sufitowe to zamiennik tradycyjnego oświetlenia, który znalazł swoje zastosowanie we współczesnych wnętrzach mieszkalnych i użytku publicznego. Doskonale sprawdzają się do oświetlania dużych powierzchni komercyjnych, dlatego to głównie w tym obszarze są stosowane.


Zastosowana w nich technologia LED maksymalnie wydłuża żywotność oprawy, a także powoduje, że są one bezpieczne dla środowiska i człowieka. Diody LED pozbawione są rtęci i szkodliwych substancji, nie emitują też ciepła, które szkodzi niektórym powierzchniom, zużywają kilkakrotnie mniej prądu niż tradycyjne żarówki. Panele LED mają bardzo uniwersalny charakter, idealnie wpisują się w standardy nowoczesnego oraz modernistycznych stylizacji.

Panele LED: natynkowe czy podtynkowe?

Panele LED możemy podzielić na kilka rodzajów, jako kryterium przyjmując sposób montażu. Wśród nich znajdują się panele ledowe natynkowe, które montujemy w sposób natynkowy, jak wskazuje ich nazwa. Alternatywą są panele przeznaczone do montażu podtynkowego, a także z wykorzystaniem specjalnych linek.

Wymiary paneli ledowych

Panele LED są w naszym sklepie dostępne w wersji natynkowej, podtynkowej i do zawieszenia na linkach. Mają też różne rozmiary, w tym m.in. 10x10 cm, 120x30 cm, 14x14 cm i inne. Dużą popularnością cieszą się panele led natynkowe 60x60. Występują w wersji kwadratowej, prostokątnej oraz okrągłej. Oferujemy bogaty wybór opraw w każdej temperaturze barwowej. Ze względu na dostępność paneli w kilku wersjach kolorystycznych z łatwością dopasujesz je do stylistyki wnętrza swojego mieszkania, sklepu, magazynu czy innego pomieszczenia komercyjnego. W najbardziej nowoczesnych wersjach panele ledowe posiadają chromowane wykończenia bądź w kolorze niklu satynowego.

Panele oświetleniowe LED to proste i minimalistyczne oprawy, wspaniale prezentujące się we wnętrzach, urządzonych zgodnie z najnowszymi trendami. Obecne są w korporacyjnych i przemysłowych pomieszczeniach, co sprawia, że są bardzo uniwersalne i mają wszechstronne zastosowanie.

Sprawdźcie również oświetlenie uliczne oraz oświetlenie biurowe dostępne w naszej ofercie!

Widok
pixel