Szyny magnetyczne

( ilość produktów: 43 )

Systemy szynowe magnetyczne


Szynoprzewody magnetyczne to elastyczne rozwiązanie. Możliwość zasilenia wielu opraw z jednego punktu elektrycznego i łatwość zmiany ich rozmieszczenia w obrębie szyny zapewnia dużą elastyczność już na etapie projektowania. W trakcie użytkowania wnętrza – daje możliwość łatwego dostosowania oświetlenia do zmieniających się potrzeb. Forma MULTITRACK podkreśla estetykę minimalistycznych wnętrz, a w bardziej ozdobnych aranżacjach pozostawia pole dekoracyjnym motywom. Bezpieczne napięcie 48V pozwala tworzyć kompozycje nawet w zasięgu ręki. Umożliwia to tworzenie efektownych układów przenoszących oświetlenie z sufitu na ścianę.

Oświetlenie szynowe magnetyczne cechuje się przede wszystkim dużą dowolnością w kwestii miejsca montażu lamp. Poza tym, możliwe jest swobodne dostosowanie ustawień i położenia wszystkich lamp i ich zasilanie z jednego punktu. Szynoprzewody magnetyczne pracują z prądem o niskim napięciu, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo użytkowania. Warto pamiętać, że do działania potrzebny jest zasilacz LED.

Systemy szynowe magnetyczne - z jakich elementów się składają?

Szyny magnetyczne to system idealnie współpracujących ze sobą elementów, które dają pełną skuteczność działania. Szyny tworzone są z profili aluminiowych, które wyposażone są w przewody elektryczne. Oprócz profilów, szyny składają się również z lamp wyposażonych w adaptery magnesowe. Aby możliwy był montaż systemu, konieczne jest zastosowanie dodatkowych akcesoriów montażowych i łączników, które pozwalają na błyskawiczne podłączenie całego systemu.

Oświetlenie szynowe magnetyczne i jego zastosowanie

Systemy szynowe magnetyczne to doskonałe rozwiązanie zarówno do zastosowań przemysłowych i technicznych, jak i do zastosowań mieszkalnych. Uniwersalność rozwiązania sprawia, że szyny magnetyczne cieszą się sporą popularnością i są coraz częściej używane w różnych miejscach. Ich spora zaletą jest fakt, że położenie, ilość i kąt nachylenia lamp może być dowolnie zmieniany wraz ze zmianami aranżacji czy koncepcji. Adaptery magnetyczne są bardzo pomysłowo ukryte, dzięki czemu całość tworzy spójną konstrukcję o wysokich walorach estetycznych. Reflektory i liniowe oprawy świetlne dostępne są w różnych długościach i wielkościach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz źródło światła i jego natężenie i moc do potrzeb danego pomieszczenia.

Jeżeli szukasz pomysłu na stylowe, a zarazem wyjątkowo praktyczne oświetlenie szynowe, postaw na szyny magnetyczne. Oświetlenie tego rodzaju z pewnością spełni wszystkie Twoje oczekiwania, zapewniając optymalną moc światła i idealne doświetlenie wszystkich miejsc.

Widok
pixel