Abażury, klosze, akcesoria do lamp

( ilość produktów: 102 )

Akcesoria do lamp – klosze i abażury


Łatwe zmiany niewielkim kosztem. Twoje oświetlenie wymaga udoskonalenia? Klosz nie prezentuje się już najlepiej, widoczne są na nim ślady upływającego czasu? Nie musisz wymieniać całej lampy i kupować nowej, możesz dokonać wymiany tylko klosza lub abażura, dopasowując je odpowiednio do systemu mocowania i wielkości oprawy. W naszej ofercie dostępne są klosze i abażury do lamp, a także inne akcesoria, które przydadzą Ci się do stworzenia własnego, oryginalnego oświetlenia. To propozycja również dla tych, którzy cenią sobie unikalność. Akcesoria do lamp umożliwiają stworzenie oprawy niespotykanej w ofercie producentów i sklepów.


Abażury i klosze do lamp

Wykorzystywane są przy okazji każdego rodzaju oświetlenia, zarówno sufitowego i ściennego, jak też podłogowego i dekoracyjnego. Abażury do lamp w naszej ofercie dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Możesz wybierać spośród stonowanych i uniwersalnych barw, jak też całkowicie zmienić charakter swojego wnętrza, decydując się na mocniejszy akcent kolorystyczny. Do wyboru są abażury do lamp z tkaniny gładkiej i w wyraziste wzory. Klosze do lamp wykonane są ze szkła lub efektownej porcelany. Występują w różnych kształtach i rozmiarach. Ciekawą kolekcję stanowią klosze porcelanowe, o kielichowym kształcie w pastelowych barwach. Ponadto wiele produktów z naszej oferty występuje w wariantach zarówno do lamp sufitowych i kinkietów, jak też lamp stołowych i podłogowych. Dzięki temu możesz dokonać wymiany klosza lub abażura we wszystkich oprawach w mieszkaniu, tworząc z nich harmonizujący się system oświetleniowy.

Ponadto w naszym sklepie znajdziesz pierścienie ozdobne, rozety sufitowe i akcesoria montażowe. Sprawdź również inne produkty z kategorii Oświetlenie wewnętrzne, np. lampy wiszące oraz lampy podłogowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do eksperymentowania z oprawami świetlnymi.

Widok
pixel