Oprawy podtynkowe, wpuszczane, oczka sufitowe

( ilość produktów: 1247 )

Oprawy sufitowe – dyskrecja, minimalizm i prostota

Oświetlenie stanowi niezbędny element wyposażenia wnętrza. Bez niego mieszkanie byłoby niepraktyczne i niefunkcjonalne, współczesny człowiek pozbawiony dostępu do światła nie potrafiłby normalnie funkcjonować. Jesteśmy ludźmi, którzy nie odnajdują się w ciemnościach dlatego właśnie w naszych domach warto umieścić oprawy sufitowe wpuszczane.

 

Oprawy wpuszczane i ich możliwości

Oprawy wpuszczane cechują się prostą formą i bardzo minimalistycznym wzornictwem. Po montażu opraw LED sufitowych widoczne są jedynie punkty świetlne, chociaż w naszej ofercie znajdziesz również te z dekoracyjną oprawą. Zazwyczaj ma ona kształt kwadratu lub jest okrągła, wśród najpopularniejszych kolorów znalazły się biel, chromowane aluminium, czerń, ale też złoto i patyna. Przed zakupem opraw trzeba wcześniej odpowiednio zaplanować ich rozmieszczenie. Jest to spowodowane koniecznością doprowadzenia przewodów do odpowiednich miejsc na suficie.

Halogeny sufitowe nie dominują nigdy nad pozostałymi elementami aranżacji, nie odciągają od nich uwagi, a robią to, do czego zostały stworzone – oświetlają wnętrze. Polecamy ich wykorzystanie nie tylko w korytarzu i na klatce schodowej w piętrowym domu. Jeżeli wnętrze Twojego mieszkania jest minimalistyczne i urządzone w nowoczesnym stylu, oprawy halogenowe mogą okazać się jednym z najlepszych rozwiązań. Świetnie prezentują się w salonie, kuchni i sypialni. Ich dużym atutem jest możliwość samodzielnego stworzenia systemu z wykorzystaniem dowolnej ilości oczek. Mogą być niewidoczne, ale my oferujemy też takie, które w sposób subtelny ozdabiają powierzchnie sufitowe.

Sprawdźcie również oprawy schodowelampy łazienkowe dostępne w naszym asortymencie!

 

Halogeny sufitowe i oprawy wpuszczane

Oferta oświetlenia jest niezwykle bogata. Żyrandole, wiszące lampy bogato zdobione, minimalistyczne drewniane lampy stojące, oryginalne kinkiety i lampy stołowe, ale też… dyskretnie oświetlające wnętrze oprawy sufitowe wpuszczane. To rodzaj oświetlenia, który był do niedawna wybierany jedynie jako uzupełnienie korytarzy i pomieszczeń w budynkach użytku publicznego. Są to niewielkie oczka w różnych kształtach, które wtopione w sufit mogą być praktycznie niewidoczne. Małe punkty mogą występować pojedynczo, jako punktowe oświetlenie konkretnych przedmiotów, ale najlepiej prezentują się w grupie – kilka opraw rozmieszczonych w równych odległościach od siebie są w stanie oświetlić salony o bardzo dużych powierzchniach. Tworzą konstelacje świecących gwiazd, dlatego nierzadko znajdują swoją zastosowanie w sypialni.

Widok
pixel