Oprawy schodowe LED

( ilość produktów: 743 )

Eleganckie oświetlenie schodowe

Już od dawien dawna potrzeba oświetlenia schodów była oczywistością. Do specjalnych uchwytów w ścianie wkładano płonące pochodnie, które pozwalały bezpiecznie stąpać po stopniach. Obecnie minęły już dawno czasy, gdy rzęsiście oświetlone schody można było oglądać tylko na scenie rewii. Czy podświetlenie schodów w naszym domu jest jakąś ekstrawagancją? A czy doświetlone stopnie na klatce schodowej wielorodzinnego domu są zbędnym wydatkiem? Każdy odpowie na te pytania według własnego uznania. My jednak żywimy przekonanie, że są to przemyślane rozwiązania dla bezpieczeństwa i…… estetyki. Światło to czarodziej klimatów. Jeżeli Wasze schody, wydają się być kłopotliwym elementem estetyki wnętrza zmienią się w jego walor, po przemyślanym doświetleniu ich sztucznym światłem.

Polecamy sprawdzić również oświetlenie meblowe LED oraz oświetlenie dekoracyjne!

 

Oprawy schodowe LED - czym są i dlaczego je stosujemy?

 

Różnego typu oprawy schodowe LED oferujemy Państwu właśnie na tej stronie naszego sklepu. Znajdziecie tu propozycje opraw, które z powodzeniem można stosować nie tylko do podświetlania schodów, ale także jako oświetlenie korytarzy i innych ciągów komunikacyjnych. Ofertę charakteryzuje różnorodność wersji kolorystycznych korpusu lampy, jak również emitowanego światła (zimne lub ciepłe).

Wiele z lamp schodowych posiada wbudowane czujniki ruchu, co przy montażu kilku następujących po sobie lamp daje ciekawy efekt stopniowego zapalania się ich w miarę przemieszczania się przechodzących osób. Strumień świetlny z oprawy schodowej, w większości przypadków, emitowany jest na dwie płaszczyzny: dolną oraz przednią. Zamontowany LED, jako element emitujący światło jest niewidoczny dla oczu i nie razi nas. Wśród propozycji znajdują się oprawy schodowe LED, które przystosowane są do współpracy z systemem solarnym PV (skrót od ang. Photo Voltaic).

Wybierzcie Państwo najlepsze rozwiązanie, które dobrze będzie służyło i cieszyło przez długie lata!

Widok
pixel