Oświetlenie dekoracyjne

( ilość produktów: 79 )

Oświetlenie dekoracyjne

Oprawy świetlne mogą być doskonałym dekoracyjnym dodatkiem do wnętrz. Można je traktować nie tylko jako praktyczny element wyposażenia poszczególnych pomieszczeń, ale też ozdobę, świetnie podkreślającą charakter aranżacji. Lampy dekoracyjne to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą stworzyć w swoim mieszkaniu niepowtarzalny klimat, zachowując jego minimalizm oraz prostotę. Nadmiar dodatków Cię przytłacza? Zastosuj oświetlenie dekoracyjne, które pełni podwójną funkcję.

Kolorowe cotton balls 

Świecące girlandy to jeden z najprostszych i najbardziej efektownych sposobów na dekorację wnętrza światłem. Sprawdzają się doskonale w każdym wnętrzu niezależnie od tego, w jakim stylu zostało ono urządzone. Występuje w szerokiej palecie kolorów, od tych wielobarwnych, do opcji w jednym, bardziej stonowanym kolorze. Cotton balls (np. kule LED cotton balls jasny róż) przywędrowało do nas Azji i od razu spotkało się z uznaniem entuzjastów pięknych, klimatycznych wnętrz. Takie dekoracyjne oświetlenie ma wszechstronne zastosowanie. Girlandę można zawiesić na karniszu przy oknie, na ścianie, na zagłówku łóżka, wiszącej półce, a także położyć na szafce. Bardzo dobrze sprawdza się jako oświetlenie lustra czy witryny.

Dekoracyjne oświetlenie obrazowe 

Chcesz doświetlić konkretny element dekoracyjny na ścianie – obraz lub zdjęcie? Wybierz dekoracyjne oświetlenie obrazowe. Pozwala na kierunkowanie światła, w związku z czym z łatwością podkreślisz to, co ma szczególnie zwracać uwagę Twoich gości. Takie lampy dekoracyjne znalazły swoje zastosowanie również jako oświetlenie luster w łazience. W naszej ofercie dostępne są w różnych kolorach, możesz więc dopasować je do koloru ramki na zdjęcia czy też wykończenia mebli.

Oferujemy paletę wielu rozwiązań. Dekoracyjne oświetlenie sprawi, że Twoje wnętrze nabierze blasku i charakteru. Zaaranżujesz w nim klimat, sprzyjający odpoczynkowi oraz relaksowi.

Widok
pixel