Oświetlenie meblowe

( ilość produktów: 153 )

Wysokiej jakości oświetlenie meblowe

 

Oświetlenie meblowe jest szczególnie często wykorzystywane w kuchni. Jednak coraz częściej możemy je spotkać również w salonie i sypialni. Pełni funkcję zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną. Doświetla blaty kuchenne i stwarza klimatyczny nastrój w strefach wypoczynkowych. Występuje w wielu wariantach, dzięki czemu bez ograniczeń można lampy podszafkowe zastosować przy każdych meblach. Stosuje się zarówno oświetlenie halogenowe, jak też diodowe. Oświetlenie do mebli to doskonały sposób na to, aby zwiększyć funkcjonalność pomieszczenia i podkreślić jego wyjątkowy klimat.

Punktowe oświetlenie do mebli 

To niewielkie oprawy, które montujemy pod szafkami. Są też wersje wpuszczone, które wymagają wywiercenia specjalnych otworów. Prostszą alternatywą jest lampka dotykowa, mocowana z wykorzystaniem taśmy samoprzylepnej. Wszystkie te rodzaje punktowego oświetlenia meblowego znajdziesz w naszej ofercie.

Ich zaletą jest uniwersalność. Można wybrać dowolną ilość opraw, dopasowując je do miejsca, w którym mają zostać zamontowane. Będą dobrym rozwiązaniem zarówno do przeszklonych witryn w salonie i garderoby w sypialni, jak też do szafek kuchennych. Oświetlenie do mebli w wersji punktowej wykonane jest z różnych materiałów, jak stal, szkło i tworzywo sztuczne. Występuje też w wielu kolorach oraz kształtach.

Liniowe oświetlenie meblowe

Inną opcją jest liniowe oświetlenie do mebli. Pełni tę samą funkcję co oprawy punktowe, jednak należy je dobrać z uwzględnieniem szerokości szafek. Przy wyborze należy też kierować się ich odpornością na konkretne warunki panujące w pomieszczeniu, szczególnie jeżeli planujemy oświetlenie meblowe w kuchni. Wyposażone zostały w praktyczne włączniki, a niektóre modele dodatkowo charakteryzują się możliwością ukierunkowania strumienia światła w dół i w górę. Liniowe oświetlenie do mebli sprawdzi się w kuchni, kiedy zależy nam na równomiernym doświetleniu całej powierzchni blatu i w szafkach o odpowiadającej im szerokości.

Polecamy sprawdzić również oświetlenie dekoracyjne oraz lampy łazienkowe!

Widok
pixel