Skoff TANGO

( ilość produktów: 10 )

Seria opraw Skoff TANGO

Tango jest serią zaprojektowaną przez firmę SKOFF. Oprawy schodowe charakteryzują się niewielkimi rozmiarami dlatego doskonale nadają się do oświetlenia ciągów komunikacyjnych, schodów, podstopnic, witryn meblowych, lub do efektownego dekorowanie światłem ścian.

Skoff TANGO - najważniejsze cechy

 

STOPIEŃ OCHRONY

Zróżnicowany stopień ochrony obudowy do wyboru - IP 20(wewnętrzne) lub IP 66- dla tego stopnia ochrony opraw szukaj w oświetleniu zewnętrznym-> oprawy schodowe,do wbudowania) daje większy wachlarz możliwości zastosowania oprawy, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz obiektu.

 

JAKOŚĆ

Obudowa lampy została wykonana z wysokiej jakości materiałów: aluminium lub stali szlachetnej (INOX) oraz tworzywa sztucznego (element światłowodu).

 

WERSJE KOLORYSTYCZNE ORAZ BARWY ŚWIATŁA

Lampa LED Tango dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych: alu (G), szlif (K), czarny mat (D), biały mat (C), oraz w trzech barwach świecenia: zimny biały (W - 6000-6500 K), ciepły biały (WW - 3800-4250 K), niebieski (B). Oprawa przeznaczona jest do bezpośredniego montażu w otworze lub puszce instalacyjnej o przekroju O 60 mm.

 

WAŻNA INFORMACJA

Do zasilania oprawy wymagany jest zasilacz napięciowy LED o napięciu wyjściowym 10 V DC. Główną zaletą lampy Tango jest wysoka jakość wykonania oraz energooszczędność (0,8 W).

 

WERSJA Z CZUJNKIEM RUCHU

Skoff zaprojektował oprawy w wersjach kolorystycznych jak wcześniejsze modele, ale uzupełnił je o dodatkową funkcjonalność jaką jest czujnik ruchu.

Widok
    pixel