Lampy elewacyjne, kinkiety

( ilość produktów: 926 )

Oświetlenie elewacyjne: lampy i kinkiety

Sufit to nie jedyna płaszczyzna, na której możemy zamontować źródło światła. Każda ściana, jeżeli tylko wyprowadzimy na niej kabel z zasilaniem może być wspaniałym w efekcie miejscem, w którym oprawy świetlne, a na zewnątrz elewacyjne wzbogacą nasze doznania estetyczne, a dodatkowo doświetlą czy to wejście do domu, czy garaż, altanę a w środku budynku dowolnie wybrane miejsce.

Szeroki wybór lamp i kinkietów elewacyjnych

Oferta lamp elewacyjnych jest wyjątkowo szeroka. Od klasycznych kształtów elewacyjnych opraw ogrodowych po nowoczesne w swoim wzornictwie oprawy ścienne do wszelkiego typu wnętrz. Kolorystyka oferowanych lamp zadowoli potrzeby i gust każdego klienta. Jest w czym wybierać. Jeżeli chcecie Państwo by podążając wieczorem ogrodową ścieżką wzdłuż parkanu czy muru rozbłyskały stopniowo kolejne lampy, to szukajcie w ofercie opraw, z wbudowanymi czujnikami ruchu. Są one dostępne w różnych kształtach i z możliwością montażu żarówek lub diod LED o zróżnicowanej „ciepłocie” światła. Niektóre oprawy ścienne lub elewacyjne posiadają możliwość ściemniania światła. Dlatego jeżeli szukacie Państwo tego rodzaju lamp czy kinkietów to zachęcamy do zapoznania z zamieszczonym przy każdym produkcie opisem technicznym.

Charakterystyka oświetlenia elewacyjnego

Jeżeli chodzi o emisje promienia świetlnego to są w naszej ofercie lampy wielokierunkowe i jedno lub dwukierunkowe. Te ostatnie umieszczone na elewacji budynku wspaniale, malowniczo zmieniają jego wygląd po zmroku. Lubimy ścienne kinkiety, są jak już wspomnieliśmy doskonałą alternatywą lub uzupełnieniem lamp sufitowych. Boczne światło daje zupełnie inne doznania estetyczne niż światło padające z sufitu. Lampy elewacyjne dają niepowtarzalne efekty, wydobywając na przykład ciekawą fakturę odważnie zaprojektowanej ściany. Nadają się do niskich pomieszczeń w których nie ma możliwości zainstalowania nawet plafonów sufitowych.

W naszej ofercie znajdziecie również reflektory ogrodowe LED. a także lampy wiszące zewnętrzne. Przekonajcie się sami!

Widok
pixel