Oprawy schodowe, do wbudowania

( ilość produktów: 46 )

Oprawy schodowe zewnętrzne

Schody są newralgicznym elementem infrastruktury budynku, zarówno wewnątrz, jak też na zewnątrz. Powinno się je zaplanować w taki sposób, aby były możliwie jak najbardziej bezpieczne dla osób, które się po nich poruszają. Schody zewnętrzne wymagają szczególnej uwagi, ponieważ ich powierzchnia narażona jest na częste zabrudzenia oraz pokrycie wodą. To oznacza, że stają się śliskie i nietrudno o niebezpieczną sytuację. Nie sprzyja temu również ciemność, która pojawia się po zmroku. Oprawy schodowe zewnętrzne są konieczne w montażu. Wyraźnie zwiększają bezpieczeństwo pokonywania kolejnych stopni, jak też mają pozytywny wpływ na komfort użytkowania schodów. Jedną z naszych propozycji są oprawy do wbudowania zewnętrzne.

Dlaczego oprawy do wbudowania zewnętrzne?

To rodzaj oświetlenia przeznaczony do umieszczenia w strukturze schodów, dlatego bardzo często montuje się je wraz z montażem schodów. Możliwe jest jednak uzupełnienie stopni o źródło światła, jeżeli wybierzemy oprawy natynkowe. Oprawy do wbudowania zewnętrzne znajdują się na wysokości naszych stóp, bardzo dobrze oświetlają każdy stopień. Można zamontować je na każdym kolejnym lub tylko na wybranych, np. co drugi. Precyzyjnie oświetlają więc obszar, po którym się poruszamy. Występują w kilku wariantach. Do wyboru są podtynkowe oprawy schodowe zewnętrzne i oprawy natynkowe, co warunkuje ich sposób montażu. Mają różne kształty i kolory, co sprawia, że z łatwością dopasujesz je do stylistyki swoich schodów, elewacji budynku i innych elementów systemu oświetlenia zewnętrznego. Cechują się wysokim poziomem szczelności, są przystosowane do użytku zewnętrznego, wykazują odporność na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystny wpływ czynników atmosferycznych.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich! Oświetl schody zewnętrzne, aby możliwe było bezproblemowe poruszanie się po nich o każdej porze dnia i nocy.

Sprawdź również inne produkty z kategorii Oświetlenie zewnętrzne dostępne w naszym sklepie, np. lampy wiszące zewnętrzne. Zapraszamy!

Widok
pixel