Lampy do garażu i na podjazd

( ilość produktów: 43 )

Przydomowy warsztat to miejsce, w którym należy zadbać o odpowiednie oświetlenie. Ma to wpływ na bezpieczeństwo pracy, a także minimalizuje ryzyko uszkodzenia samochodu podczas wjazdu do garażu. Oprócz centralnego źródła światła, warto także zadbać o dodatkowe oświetlenie garażowe. W tym celu zaleca się montaż kinkietów, które doświetlą pomieszczenie w najtrudniejszych miejscach. 

Należy mieć świadomość, że w takich pomieszczeniach panują wymagające warunki. Oświetlenie garażu powinno być więc przystosowane do pracy w wśród zanieczyszczeń, a także być odporne na uszkodzenia. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości oświetlenie do garażu, które sprosta Twoim oczekiwaniom pod względem wydajności i parametrów technicznych.

Najlepsze rozwiązania na oświetlenie w garażu

W sprzedaży mamy szeroki wybór modeli, które sprawdzą się jako oświetlenie garażowe i warsztatowe. Lampy charakteryzują się wzmocnioną konstrukcją oraz szczelnością, dzięki czemu są odporne na działanie pyłów i wilgoci. Ponadto zostały przystosowane do intensywnej eksploatacji w najtrudniejszych warunkach. Możesz więc być pewny, że oświetlenie do garażu będzie Ci służyło nawet przez wiele lat. Co możemy Ci zaproponować?

  • oprawy hermetyczne,
  • plafony z czujnikami ruchu,
  • naświetlacze sterowane pilotem,
  • belki hermetyczne,
  • lampy LED,
  • oświetlenie natynkowe i kanałowe.

Oferowane produkty charakteryzują się wykonaniem ze specjalnych materiałów. Zastosowano w nich szkło o podwyższonej odporności na pęknięcia oraz uszczelnioną konstrukcję. Lampy garażowe wyróżniają się także wysoką wydajnością i zapewniają równomierne źródło światła, które jest bezpieczne dla wzroku.

Oświetlenie podjazdu – nowoczesne i funkcjonalne reflektory

W sprzedaży mamy także lampy do montażu zewnętrznego, dzięki którym rozjaśnisz swoją posesję. Modele takie są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych i charakteryzują się solidnym wykonaniem. Oświetlenie podjazdu możesz rozmieścić w najbardziej potrzebnych punktach, aby ułatwić sobie manewrowanie samochodem.

U nas znajdziesz również oświetlenie ogrodowe!

Widok
pixel