Lampy do ogrodu i na elewację

( ilość produktów: 178 )

Oświetlenie ogrodowe i lampy na elewację

Starannie zaprojektowane oświetlenie ogrodowe nie tylko podkreśli piękno Twojego domu oraz małej architektury wokół niego. Znacznie wpłynie też na Twój komfort oraz bezpieczeństwo. Lampy do ogrodu, które rzucają jasny, ciepły blask pomogą w płynnym poruszaniu się po terenie, nawet po zapadnięciu zmroku. Jednocześnie skutecznie odstraszą potencjalnych włamywaczy.

W naszym asortymencie dostępne są lampy zewnętrzne ogrodowe, które odznaczają się nowoczesną formą i wysoką energooszczędnością. Ponadto, że zachwycają modnym designem, są solidnie skonstruowane. Oprawy odporne na działanie wilgoci nie przepuszczają wody, co zapobiega korozji czy zwarciom. Występują w wielu wersjach, abyś mógł jak najlepiej dopasować oświetlenie zewnętrzne domu jednorodzinnego do swoich preferencji, potrzeb, a także budżetu przewidzianego na inwestycję.

Lampy zewnętrzne ogrodowe w naszej ofercie

Przygotowaliśmy bogatą ofertę, a w niej nowoczesne oświetlenie ogrodowe o różnym przeznaczeniu, mocy świecenia oraz sposobie montażu i zasilania. Polecamy Twojej uwadze:

  • stylizowane lampy na elewację,
  • reflektory wbijane w ziemię,
  • minimalistyczne kinkiety.

Wiele z produktów, szczególnie oświetlenie elewacji ma dodatkowo wbudowane czujniki ruchu. Światło zapala się, gdy przechodzisz w pobliżu, dzięki czemu pobór energii jest minimalny, a Twój komfort utrzymany na wysokim poziomie.

Niektóre z produktów, głównie lampy na elewację wymagają zasilania energią elektryczną. Przyłącza można wykonać na etapie budowy, ale też później, korzystając z dyskretnych technik mocowania i prowadzenia kabli. Popularną opcją są lampy do ogrodu zasilane energią pozyskiwaną ze słońca. Modele solarne są darmowe w utrzymaniu, ale ich działanie i intensywność świecenia zależy bezpośrednio od warunków atmosferycznych.

Zapraszamy do zakupu oświetlenia ogrodowego w naszym sklepie. Oferujemy produkty Edo, Kobi, Philips, które efektownie rozjaśnią przestrzeń wokół Twojej nieruchomości.

Sprawdź także oświetlenie garażu, dostępne w naszym sklepie!

Widok
pixel