Rury karbowane, peszle

( ilość produktów: 42 )

Wysokiej jakości rury karbowane i peszle

 

W sklepie Epstryk znajdziesz rury karbowane i peszle w atrakcyjnych cenach. Wysoka jakość wykonania i trwałość, a także szeroki wybór to gwarancja udanych zakupów! Oferujemy m.in. rury karbowane dwuwarstwowe, lekkie i elastyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem!

Wysokiej jakości rury karbowane i peszle

Wykonując instalację elektryczna, układając światłowody, kable, należy szczególnie zadbać o to, aby nie były one narażone na zniszczenie. W tym celu stosuje się specjalne, solidne zabezpieczenia. W naszym sklepie znajdziesz rury karbowanepeszle – które są niezbędne do tego, aby montować oraz chronić różnego rodzaju instalacje. Oferujemy jedynie maksymalnie wytrzymałe, spełniające wszelkie normy akcesoria doceniane przez profesjonalnych instalatorów. Wybierz peszle z naszej oferty i przekonaj się, że atrakcyjna cena może iść w parze z wysoką jakością!

Peszle elektryczne w ofercie naszego sklepu

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, zadbaliśmy o to, aby móc zaoferować wyłącznie starannie wykonane rury karbowane. Kupisz u nas akcesoria instalacyjne wyprodukowane przez cenione na rynku firmy: Elmark, Scane, Elektro-Plast, TT Plast. Rury karbowane elektroinstalacyjne od tych marek:

  • są wykonane ze specjalnie dobranych materiałów – np. HDPE, PP. Dzięki temu tak dobrze chronią kable przed czynnikami zewnętrznymi
  • są odporne na zerwanie
  • chronią przewody przed kontaktem z wilgocią i piaskiem
  • są giętkie, dlatego można łatwo dopasować ich kształty do każdej instalacji i sposobu ułożenia przewodów
  • są odporne na ściskanie.

Jakie rury karbowane kupisz w naszym sklepie?

Proponujemy peszle o różnej średnicy, dwuwarstwowe, wyjątkowo elastyczne i z pilotem, który ułatwia układanie kabli. Oferujemy również rury karbowane czarne, niebieskie oraz przezroczyste. W naszym sklepie znajdziesz także specjalne złączki, przy pomocy których stworzysz trwałe, odporne na zerwanie połączenia między peszlami.

Rury osłonowe są niezbędne podczas wykonywania instalacji podtynkowych i układania kabli na zewnątrz. Wybierz peszle z naszej oferty i nie pozwól, aby montowane przez Ciebie przewody były narażone na uszkodzenie – przez czynniki mechaniczne lub atmosferyczne!

W naszej ofercie posiadamy również przedłużacze bębnowe i przedłużacze domowe.

Widok
pixel