Wyłączniki nadprądowe (bezpieczniki)

( ilość produktów: 927 )

Do czego służą wyłączniki nadprądowe?

 

Wyłączniki nadprądowe, znane również jako bezpieczniki elektryczne czy korki, to urządzenia, których celem jest zabezpieczanie obwodu elektrycznego przed powstawaniem zwarć i przeciążeń. To niezbędny element każdej nowoczesnej instalacji elektrycznej.

 

Gdzie stosuje się bezpieczniki nadprądowe?

 

Wyłączniki nadprądowe mogą być z powodzeniem stosowane w rozdzielnicy domowej, przemysłowej i mieszkaniowej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą tych urządzeń, dostępnych w naszym sklepie!

 

Polecamy sprawdzić również wyłączniki różnicowoprądowe i styczniki.

Współczesne instalacje elektryczne muszą sprostać potrzebom nowoczesnych budynków. Obecnie do sieci podłączonych jest bowiem ogromna ilość urządzeń codziennego użytku i sprzętów elektronicznych. Podczas projektowania instalacji należy więc uwzględnić zapotrzebowanie na prąd, a także obciążenia napięciowe, mogące spowodować awarię całej sieci. Aby tego uniknąć stosuje się wyłączniki nadprądowe, które chronią poszczególne elementy instalacji przed zwarciem. Dzięki temu można uniknąć uszkodzenia podłączonych do sieci urządzeń i zredukować ryzyko wystąpienia pożaru.

 

Bezpieczniki nadprądowe o różnych parametrach


W asortymencie naszego sklepu znajdziesz najwyższej jakości produkty, które sprostają wymaganiom nawet rozbudowanych instalacji. Oferowane bezpieczniki stanowią jedno z podstawowych, a zarazem skutecznych elementów zabezpieczenia sieci. Charakteryzują się funkcjonalnością i wysoką czułością, dlatego są w stanie wykryć nawet niewielkie wahania w przepływie energii. Wyłączniki nadprądowe wyróżniają się ponadto szybkim czasem reakcji, dzięki temu natychmiast po wykryciu zwarcia odłączają napięcie obwodowe. Ma to istotne znaczenie dla ochrony przeciwpożarowej budynku oraz zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom.
W sprzedaży mamy modele, które różnią się typem konstrukcji, przeznaczeniem i parametrami technicznymi. Oferowane bezpieczniki sprawdzą się więc zarówno w przypadku domowych sieci, jak i rozbudowanych instalacji przemysłowych. W naszym asortymencie znajdziesz wyłączniki nadprądowe 1, 2, 3 lub 4 biegunowe, które zapewniają niezawodną pracę nawet przy dużym napięciu.

 

Bezpieczniki nadprądowe – produkty najwyższej jakości


Wieloletnie doświadczenie w branży nauczyło nas, że nawet niewielkie elementy instalacji elektrycznej, odgrywają ogromną rolę w kształtowaniu bezpieczeństwa. Dbamy więc o to, aby oferowane bezpieczniki spełniały jak najwyższe standardy jakości. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych marek i są zgodne z obowiązującymi normami. Możemy Ci więc zagwarantować, że dostępne w asortymencie Epstryk wyłączniki nadprądowe to niezawodne i wytrzymałe urządzenia.


Zapraszamy do zakupu!

Widok
pixel