Przekaźniki kontroli cieczy

( ilość produktów: 12 )

Szeroka oferta przekaźników kontroli poziomu cieczy

W ofercie przekaźników nie mogło zabraknąć modeli kontrolujących poziom cieczy, mających na celu chronić zarówno konkretne pomieszczenia, jak i całe budynki przed zalaniem. Wyselekcjonowaliśmy wyłącznie produkty certyfikowane, a więc bezpieczne i skuteczne w użytkowaniu. Są to wyroby pochodzące od najlepszych branżowych producentów.

Jakie przekaźniki kontroli poziomu cieczy należy wybierać?

Z pewnością powyższe pytanie zadają sobie klienci, którzy dokonują takiego zakupu po raz pierwszy. Asortyment, jaki proponujemy, obejmuje modele: jednostanowe, dwustanowe oraz trójstanowe. Mają one różną specyfikację. Dlatego sprawdź ich opis, a dopiero później zadecyduj, który model spełni nasze oczekiwania pod kątem sprzętu, w obrębie jakiego będzie wykorzystywany. Na przykład, możesz zdecydować się na zakup czujników innowacyjnych, z możliwością samodzielnej nastawy czułości działania albo czujników kontroli poziomu cieczy z ustawioną już przez producenta wartością czułości działania. Bardzo często klienci zwracają też uwagę na przekaźniki kontroli poziomu cieczy wyposażonymi w alarmy albo w praktyczne systemy przeciwzalaniowe.

Głównym zadaniem dostępnych urządzeń jest ochrona budynków przed skutkami zalania. Świetnie sprawdzą się w pralniach albo w pomieszczeniach gospodarczych, czyli wszędzie tam, gdzie ułożone są rury przepływowe.

Na jakiej zasadzie działa przekaźnik poziomu cieczy?

Produkty, jakie możesz wybrać w naszym sklepie, pracują wykorzystując zjawisko przewodności cieczy. Wykrywają ich obecność przy pomocy specjalnych sond. Jeśli więc dojdzie do zalania konkretnego pomieszczenia, przekaźnik kontroli poziomu cieczy poinformuje o tym poprzez zwarcie elektrod w sondzie. Wówczas albo włączy się alarm, albo odłączone zostaną obwody elektryczne. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy, aby bezbłędnie dobrać przekaźnik do własnych potrzeb. Jeżeli nie do końca będziesz przekonany, na co się zdecydować, proponujemy profesjonalną poradę.

 

Widok
    pixel