Sterowanie roletami, żaluzjami

( ilość produktów: 22 )

Rolety i żaluzje to elementy wyposażenia większości domów. Teraz możliwa jest ich automatyczna obsługa, a wszystko po to, by żyło się po prostu wygodniej! Czy wiesz, jak działają sterowniki do rolet i żaluzji?

Jak działają sterowniki rolet?

Sterowniki rolet to urządzenia, które inicjują odsuwanie i zasuwanie rolety bez naszego udziału, w sposób automatyczny. W zależności od swojego rodzaju, mogą działać zgodnie z ustalonym harmonogramem godzinowym, mogą jednak być połączone z dodatkowymi urządzeniami, np. ze stacją pogodową czy alarmem. Sterowniki do rolet mogą inicjować odsunięcie rolety, gdy wykryją wschód słońca, a zasunięcie, gdy wykryją zmierzch. To bardzo wygodne rozwiązanie, idealnie wpisujące się w obecny trend smart home. 

Jakie znaczenie ma sterowanie roletami?

Sterowanie roletami czy sterowanie żaluzjami to bardzo wygodne rozwiązanie, które nie wymaga od nas właściwie żadnego działania. Dzięki zasunięciu rolety w upalny dzień o świcie, wnętrze nie będzie miało szansy nadmiernie się nagrzać, zachowamy więc przyjemny chłód. To tylko jedna z zalet tego rozwiązania, a jest ich oczywiście o wiele więcej. Dzięki możliwości sterowania odsuwaniem i zasuwaniem rolet i żaluzji, możemy stworzyć sekwencję, która stanie się pewnego rodzaju zabezpieczeniem na wypadek ewentualnego włamania, gdy wyjedziemy na wakacje. 

Sterowniki do żaluzji i rolet najwyższej jakości

Sterowniki do żaluzji i rolet dostępne w naszym sklepie zapewniają bezawaryjne działanie i długotrwałą żywotność. Oparte na nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązaniach, dają mnóstwo możliwości dopasowania do własnych potrzeb. Z naszymi sterownikami stworzysz własne sekwencje otwierania i zamykania rolet i żaluzji, tworząc w swoim domu klimat, który pokochasz. Jeśli chcesz zautomatyzować ten proces, poznaj nasze produkty i pozwól sobie na odrobinę komfortu!

Sprawdź także regulatory temperatury oraz ściemniacze oświetlenia dostępne w ofercie.

Widok
    pixel