Transformatory

( ilość produktów: 7 )

Transformatory elektryczne


Oferujemy szeroki wybór transformatorów elektrycznych od znanych i renomowanych producentów. Transformatory to urządzenia, które są wykorzystywane do dostosowania napięcia w sieci jednofazowej do napięcia zadanego przez odbiorniki. Transformatory to inaczej obwód magnetyczny, który zawiera uzwojenie niepołączone galwanicznie. W ofercie sklepu epstryk.pl znajdują się zarówno transformatory zarówno jednofazowe, jak i trójfazowe. Proponujemy również szeroki wybór akcesoriów. Wszystkie wspomniane pochodzą od sprawdzonych i renomowanych producentów, firm takich jak: Hager, Paulmann, F&F i innych.

Transformatory - co warto o nich wiedzieć

Transformatory to urządzenia, których zadaniem jest przenoszenie energii elektrycznej pomiędzy obwodami. Wybierając odpowiedzi, należy zwrócić uwagę nie tylko na to, czy jest to urządzenie jednofazowe czy też trójfazowe, ale też dopasować odpowiednio jego moc i wartość napięć wyjściowych do danej instalacji elektrycznej. To tylko przykładowe parametry. Oferujemy kilkaset transformatorów sieciowych. Zachęcamy do skorzystania z naszej intuicyjnej wyszukiwarki produktów. Wystarczy podać żądane parametry, by po kilku sekundach ujrzeć pasujące do Państwa potrzeb transformatory sieciowe. W przypadku trudności z dopasowaniem odpowiedniego modela transformatora do potrzeb instalacji nasi pracownicy służą pomocą – wystarczy, że podadzą Państwo parametry, jakie powinno posiadać urządzenie, a na ich podstawie zostanie dopasowany odpowiedni transformator.

Gwarantujemy, że wszystkie transformatory bezpieczeństwa spełniają niezbędne wymagania w zakresie bezpieczeństwa i jakości pracy. Zostały one bowiem wyprodukowane z najwyższą starannością i precyzją, przy zastosowaniu nowoczesnych technologii i rozwiązań. Proponowane urządzenia są nie tylko nowoczesne, ale też łatwe w montażu. To szczególnie ważne, gdyż nie wymaga stosowania specjalistycznych urządzeń czy dodatkowych rozwiązań do wykonania instalacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o oferowanych transformatorach? Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy szczegółowych informacji.

Widok
    pixel