Zegary sterujące

( ilość produktów: 45 )

Zegar sterujący


Zegar sterujący to kolejny ważny element instalacji elektrycznej. Jest on wykorzystywany zarówno w instalacjach w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Zapewnia właściwy poziom bezpieczeństwa, ale też komfort korzystania z urządzeń elektronicznych.

Zegary sterujące - najważniejsze informacje

Zegary sterujące, nazywane również programatorami czasowymi, to moduły, które umożliwiają czasowe sterowanie urządzeniami znajdującymi się w układach automatyki. Funkcjonalność urządzenia pozwala na ustalenie indywidualnego czasu pracy danego urządzenia elektrycznego. Dzięki temu, użytkownik może określić dokładnie czas, w jakim urządzenie będzie pracować. Wystarczy ustawić czas, w którym urządzenie elektryczne zostanie odcięte od źródła zasilania, by przestało pracować. Warto pamiętać, że urządzenie to umożliwia nie tylko wyłączenie sprzętu elektronicznego, ale tez jego uruchomienie o określonej godzinie. Sam montaż zegara sterującego nie jest trudny – podłącza się go do gniazdka, a następnie właściwe urządzenie do programatora.

Jakie zegary sterujące oferujemy?

W ofercie sklepu epstryk.pl znajduje się szeroki wybór zegarów sterujących. Wszystkie pochodzą od znanych i renomowanych producentów, dzięki czemu wyróżniają się wysoką jakością wykonania i trwałością. Pozwalają na efektywne wykorzystywanie ich przez długie lata. Asortyment obejmuje zarówno urządzenia jednokanałowe, jak i dwukanałowe, dzięki czemu umożliwiają one podłączenie nie tylko jednego, ale też dwóch sprzętów. Czym kierować się przy wyborze odpowiedniego zegara sterującego w sklepie? Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę parametry urządzenia, ale też własne preferencje i oczekiwania. Dostępne są bowiem różne rozwiązania, umożliwiające programowanie dzienne czy też tygodniowe. Każdy z oferowanych urządzeń ma również inne funkcje.

Jesteś zainteresowany zakupem zegara sterującego i chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy w wyborze właściwego sprzętu
Widok
pixel