Rozdzielnie

( ilość produktów: 304 )

Rozdzielnice i rozdzielnie elektryczne


Rozdzielnie stanowią istotny element w każdej sieci energii elektrycznej. W ofercie sklepu Epstryk znajdziesz szeroki wybór tych urządzeń. Posiadamy rozdzielnie elektryczne, natynkowe, podtynkowe oraz budowlane. Wszystkie wyróżnia doskonała jakość wykonania i odpowiednia ergonomia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym asortymentem!

Polecamy sprawdzić również liczniki zużycia energii i styczniki.

Rozdzielnie elektryczne – niezbędny element każdej sieci

Prąd to wielkie osiągnięcie ludzkości. Jego obecność w domach i mieszkaniach znacząco podniosła komfort życia wielu ludzi. Obecnie energia elektryczna jest wykorzystywana do zasilania całych domostw – nie tylko urządzeń AGD, czy sprzętu elektronicznego, ale także np. pieców grzewczych. Aby móc kontrolować sieć w swoim domu, potrzebujesz wysokiej klasy rozdzielni elektrycznej.

To niewielka skrzynka, w której przewody są podzielone na obwody i zabezpieczone przed uszkodzeniem. W środku znajdują się także wyłączniki, tzw. "korki", które umożliwiają odłączenie wybranych obwodów w przypadku awarii instalacji. Sklep Epstryk oferuje 1-, 2-, 3- i 4-rzędowe skrzynki z kilkudziesięcioma modułami. Dzięki temu możesz stworzyć bezpieczną instalację elektryczna dopasowaną do Twoich potrzeb.

Dostępne rodzaje rozdzielni do Twojego domu

Szukasz funkcjonalnej i estetycznej rozdzielnicy? Sklep Epstryk ma w swojej ofercie modele natynkowe do montowania na ścianie, podtynkowe do instalacji w murach oraz budowlane, wyposażone w odpowiednie gniazda. 

Oferowane przez nas rozdzielnice elektryczne natynkowe mają zamkniętą obudowę i są przygotowane do plombowania. Doskonale chronią przed prądami zwarciowymi i przeciążeniami sieci. Rozdzielnice natynkowe mają estetyczny design, dzięki czemu nie przyciągają uwagi i dopasowują się do wystroju pomieszczenia. W sklepie znajdują się także rozdzielnie podtynkowe, które są dostosowane do szybkiego montażu za pomocą śrub i plombowania. Skrzynki charakteryzują się dużą powierzchnią okablowania oraz większą elastycznością w doborze zacisków. Odpowiednio zamontowane na ścianie, pozostają niewidoczne dla innych osób. 

Sprzedawane rozdzielnie wyróżniają się wysoką klasą ochrony IP30. Możesz mieć pewność, że Twoja instalacja jest zabezpieczona przed skutkami działania wody i wnikaniem ciał stałych. Wytrzymała obudowa zapewnia także skuteczną ochronę przed dostępem do niebezpiecznych części wewnątrz skrzynki. 

Polecamy zapoznać się z sterownikami WiFi, które pomogą w bezpieczny sposób kontrolować instalację elektryczną.

Widok
pixel