Rozdzielnie budowlane

( ilość produktów: 64 )

Czym są rozdzielnice i rozdzielnie budowlane?

 

Rozdzielnie i rozdzielnice budowlane bardzo często stosowane są w garażach, halach produkcyjnych czy warsztatach. W ofercie posiadamy rozdzielnice różnego typu, wszystkie produkowane są z najwyższej jakości materiałów w Polsce. Posiadają gniazda siłowe 16 i 32A, gniazda elektryczne oraz miejsce na zamontowanie dodatkowego zabezpieczenia. Ich zastosowanie pozwoli na bezpieczne użytkowanie maszyn i urządzeń dla których niezbędne jest podłączenie prądu. 

 

Polecamy sprawdzić również rozdzielnie natynkowe i rozdzielnie podtynkowe.

 

Na terenie budowy często nie brakuje dostępu do przyłączy i instalacji elektrycznych. W takich miejscach konieczne jest więc wykorzystanie alternatywnych rozwiązań, które spełnią zapotrzebowanie na energię. Zaliczają się do nich rozdzielnice budowlane wykorzystywane jako tymczasowe źródło zasilania. Urządzenia te stanowi więc obowiązkowy element nie tylko w nowopowstających budynkach. Elektryczne rozdzielnice budowlane sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci.

 

Rozdzielnice budowlane przenośne


W asortymencie naszego sklepu znajdziesz nowoczesne urządzenia zasilające od najlepszych producentów. Poszczególne modele różnią się między sobą konstrukcją, parametrami, mocą, a także przeznaczeniem. Do zasilania niewielkich obiektów możemy Ci zaproponować rozdzielnice budowlane przenośne w kompaktowych rozmiarach. Charakteryzują się one wysoką wydajnością i stabilnym działaniem nawet podczas intensywnej eksploatacji.

 

Rozdzielnice budowlane


W sprzedaży mamy również rozdzielnie elektryczne budowlane wyposażone w rozbudowany system gniazd i przyłączy. Pozwala to na jednoczesne podłączenie kilku urządzeń o zróżnicowanym zapotrzebowaniu na prąd. Modele takie są niezwykle funkcjonalne i wytrzymałe, dlatego sprawdzą się nawet w trudnych warunkach. Rozdzielnice budowlane mogą być więc wykorzystywane podczas imprez masowych, koncertów czy wydarzeń kulturalnych, jako alternatywne źródło energii. W ofercie mamy konstrukcje wolnostojące lub do montażu na ścianie budynku.

 

Elektryczne rozdzielnice budowlane


Oferujemy szeroki wybór urządzeń zasilających od sprawdzonych producentów. Wszystkie dostępne u nas rozdzielnie elektryczne budowlane spełniają wymagane normy jakości i bezpieczeństwa. Ponadto wykonane są z trwałej i odpornej na uszkodzenia obudowy, która może być montowana również na zewnątrz budynku. Sprzedawane przez nas rozdzielnice budowlane wyróżniają się:

 

  • najwyższą jakością,
  • bezpieczeństwem,
  • funkcjonalnością,
  • dobrymi parametrami technicznymi,
  • odpornością na zwarcia i skoki napięcia,
  • szczelną konstrukcją.

 

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty elektrycznych rozdzielnic budowlanych w sklepie Epstryk.

Widok
pixel