Rozdzielnie natynkowe

( ilość produktów: 136 )

Rozdzielnice elektryczne natynkowe


Rozdzielnice elektryczne natynkowe
to bardzo ważny element instalacji elektrycznej w każdego rodzaju budynku. Są one bowiem niezbędne do rozprowadzenia prądu do wielu pomieszczeń. To, czym wyróżniają się rozdzielnice natynkowe to sposób montażu – są one instalowane bezpośrednio na ścianie.

Co warto wiedzieć o rozdzielni natynkowej?

Rozdzielnia natynkowa to urządzenie przeznaczone do zainstalowania na ścianie wewnątrz nieruchomości. Jest to tzw. skrzynka, która może być wykorzystana w budowie różnego rodzaju instalacji elektroenergetycznych. Rozwiązanie to sprawdza się głównie w sytuacjach, w których nie ma możliwości zainstalowania wersji podtynkowej. We wnętrzu rozdzielnicy natynkowej znajdują się moduły oraz przewody elektryczne umożliwiające sterowanie działaniem całej instalacji, rozprowadzonej po całej nieruchomości. Jest to niezwykle ważne, gdyż rozdzielnica nie tylko łączy, ale też rozdziela i przerywa obwody elektryczne oraz pozwala odpowiednio regulować parametry energii elektrycznej. Jej zainstalowanie w budynku jest niezbędne – bez niej nie tylko nie będzie właściwie działać instalacja elektryczna, ale też osoby przebywające we wnętrzu nie będą miały zapewnionego właściwego poziomu bezpieczeństwa. Warto bowiem pamiętać, że zadaniem rozdzielnicy natynkowej jest również zapewnienie odpowiedniej ochrony przed przepięciami.

Jakie rozdzielnice natynkowe oferujemy?

W ofercie sklepu internetowego epstryk.pl znajduje się szeroki wybór rozdzielnic natynkowych, idealnych zarówno do zastosowania w budownictwie mieszkalnym, jak i przemysłowym. Proponujemy urządzenia pochodzące od sprawdzonych producentów, takich jak Tarel, Elektro-Plast, Shneider Electric, Hager i wielu innych. Wszystkie produkty są dostępne w wielu wariantach – o różnej wielkości w zakresie liczby rzędów, ale też wykończenia. Proponujemy bowiem rozdzielnie z drzwiczkami pełnymi, jak i transparentnymi. W ofercie posiadamy również rozdzielnice podtynkowe.

Gwarantujemy, że starannie wyselekcjonowane produkty pozwolą wykonać w pełni bezpieczną i funkcjonalną rozdzielnię, zapewniającą bezpieczeństwo.

Widok
pixel