Rozdzielnice elektryczne podtynkowe

( ilość produktów: 119 )

Rozdzielnice elektryczne podtynkowe: zastosowanie

 

Rozdzielnice podtynkowe to urządzenia, które umożliwiają doprowadzenie energii elektrycznej do wszystkich części budynku. Stosuje się je zarówno w domach, jak i zakładach pracy. Dużą zaletą rozdzielni podtynkowych jest fakt, że można je schować w ścianie i dzięki temu zachować estetykę pomieszczenia.

 

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju rozdzielnice elektryczne podtynkowe w atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

 

Polecamy sprawdzić również rozdzielnie natynkowe i rozdzielnice budowlane.

Rozdzielnie podtynkowe - co warto o nich wiedzieć

Rozdzielnie elektryczne podtynkowe mogą być wykorzystywane w budynkach mieszkalnych, jak i przemysłowych. Cieszą się one ogromną popularnością ze względu nie tylko na swoją funkcjonalność, ale przede wszystkim możliwość uzyskania estetycznego wykończenia zabudowy. Wynika to z faktu, iż rozdzielnice podtynkowe są montowane w specjalnym otworze wnękowym.

Rozdzielnie podtynkowe są niezbędne do wykonania układu instalacji w różnego rodzaju obiektach. Są wykorzystywane do przesyłania, przetwarzania i rozdzielania energii pomiędzy różnymi obwodami i podsystemami. Warto pamiętać, że rozdzielnica podtynkowa ma za zadanie również zabezpieczyć obwody przed zanieczyszczeniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Odpowiednie zabezpieczenie wnętrza jest niezwykle ważne, gdyż znajdują się w nim specjalne elementy odpowiedzialne za prawidłowy przepływ prądu. Z uwagi na fakt, iż rozdzielnica jest wykonana z blachy bądź wysoce odpornego tworzywa sztucznego, zapewnia również skuteczną ochronę przed wilgocią i zapyleniem.

Jakie rozdzielnie podtynkowe oferujemy?

W ofercie znajdują się rozdzielnice podtynkowe o różnych parametrach, z różnym napięciem znamionowym i sposobem montażu. Proponujemy urządzenia pochodzące od znanych i renomowanych producentów, takich jak Hager, Elektro-Plast, Eti, Shneider i wiele innych. W asortymencie znajdują się rozdzielnice o różnej liczbie modułów, w wersji pionowej bądź poziomej, z drzwiczkami pełnymi bądź tez transparentnymi. Co ważne, niektóre z modeli rozdzielnic elektrycznych umożliwiają zarządzanie wnętrzem z dwóch stron.

Bez względu na to, czy potrzebujesz rozdzielnicy budowlanej, licznikowej, polowej czy innej – w naszej ofercie znajdziesz poszukiwane rozwiązanie. Poza wspomnianymi rozdzielnicami elektrycznymi podtynkowymi oferujemy również szeroki wybór akcesoriów umożliwiających wykonanie funkcjonalnej i przede wszystkim bezpiecznej instalacji elektrycznej w każdego rodzaju wnętrzu.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Widok
pixel