Nowodvorski

( ilość produktów: 1333 )

Nowodvorski – spotkanie klasyki z nowoczesnością

Firma Nowodvorski wychodzi naprzeciw swoim klientom. W swoim asortymencie oświetleniowych umieściła autorskie produkty obejmujące lampy nowoczesne, ze szkła giętkiego przeznaczonego do przestrzeni łazienkowej, klasyczne dla tradycjonalistów, ze specjalnym przeznaczeniem do pokoju dziecięcego, a także oświetlenie zewnętrzne. Obecnie proponuje 1,5 tysiąca modeli lamp, a każdego dnia z linii produkcyjnej schodzi ok. 5 000 sztuk. Swoim zasięgiem obejmuj 45 państwa z Europy i ze świata, dzieli się doświadczeniem, wiedzą i nowatorskimi rozwiązaniami ze wszystkimi, dla których jakość produktu i jego estetyczny wygląd tworzą nierozerwalny duet.

Przedsiębiorstwo Nowodvorski za każdym razem udowadnia, że jest doskonałym obserwatorem, wykorzystując w swoich projektach najnowsze trendy i rozwiązania. W naszej ofercie dostępne są lampy prezentujące sobą wysoki kunszt, precyzję wykonania i niebanalne wzornictwo. Jednocześnie zawsze stara się oddawać hołd tradycji, co jest widoczne w wykorzystywanych materiałach – drewno, stal, szkło i gips. Lampy powstają z pasją, spośród setek modeli można wybrać te pasujące do wnętrz klasycznych, industrialnych, skandynawskich, retro i modernistycznych. Ogromne możliwości zapewnia oświetlenie przeznaczone do montażu ściennego i sufitowego, a oryginalną ozdobę zyskujemy, wybierając lampy podłogowe i stołowe.

Proste i dekoracyjne lampy Nowodvorski

Wśród minimalistycznych i prostych form znalazło się miejsce dla bogato zdobionych lamp kryształowych i szkła o ornamentowej strukturze. Ponadto warto zwrócić uwagę na dekoracyjne żarówki i szeroki wybór abażurów. Firma Nowodvorski stanęła na wysokości zadania.

Widok
pixel