Kompletne zestawy taśm LED

( ilość produktów: 15 )

Zestawy taśm LED

 

Technika LED daje ogromne możliwości aranżacji świetlnej przestrzeni. Diody są wykorzystywane do produkcji rozmaitych akcesoriów, w tym niezwykle praktycznych taśm LED.

W asortymencie sklepu epstryk.pl znajdują się zestawy taśm ledowych, które mogą zostać z powodzeniem wykorzystane w niemal każdym pomieszczeniu. Różne ich modele i warianty zostały stworzone z myślą o oczekiwaniach oraz o potrzebach wymagających użytkowników. Cechuje je nie tylko wysoka jakość, staranne wykonanie, ale także duża funkcjonalność.

Zestawy taśm ledowych, czyli propozycja dla każdego pomieszczenia

Zastosowanie taśm LED to doskonały sposób na podkreślenie walorów wizualnych przestrzeni. Oświetlenie to stanowi element dekoracyjny, który podkreśla charakter wnętrza oraz przykuwa wzrok.

Kompletne zestawy taśm LED, dostępne w ofercie sklepu epstryk.pl, dają nieskończenie duże możliwości, jeżeli chodzi o miejsce montażu. Mogą być umieszczane na meblach, pod schodami, szafkami czy na ścianach. Można bez problemu instalować je nie tylko w pomieszczeniach takich jak salon czy jadalnia, ale także w łazience, gdzie często będą miały kontakt z wilgocią.

Taśmy ledowe mogą emitować strumień światła w jednym kolorze, ale bardziej zaawansowane modele umożliwiają zmianę jego barwy. Do takich zestawów są dołączane piloty, dzięki którym odcień strumienia świata może zostać szybko zmieniony.

Zestawy taśm LED można bez najmniejszego problemu dostosować do własnych potrzeb. W tym celu wystarczy przyciąć taśmę w miejscu wskazanym przez producenta. Te elementy oświetlenia są także dostępne w różnych długościach.

Wysoka jakość i funkcjonalność taśm ledowych

Taśmy LED są wykonywane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. W zależności od standardu zastosowanych w nich zabezpieczeń mogą być montowane wyłącznie we wnętrzach lub także pod gołym niebem.

Diody umieszczone na taśmie LED świecą światłem o różnej mocy. Ponadto wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością – czas ich pracy wynosi dziesiątki tysięcy godzin. Modele taśm z żarówkami tego typu cechuje także określona liczba diod na metr ich długości. Dlatego można dzięki nim zaaranżować każde pomieszczenie dokładnie z własnym zamysłem.

Polecamy sprawdzić również węże ledowe oraz ściemniacze LED!

Widok
    pixel