Węże LED

( ilość produktów: 2 )

Węże LED - udekoruj efektownie wnętrze światłem

Pierwsza elektryczna żarówka rozbłysnęła w pracowni Edisona w 1879 roku. Był to początek ery elektryczności i nikt nie przypuszczał, iż za kilkadziesiąt lat będziemy świadkami ogromnych zmian w oświetleniu wnętrz. Węże LED to zupełnie nowa interpretacja oświetlenia, która łączy funkcję praktyczną z dekoracyjną. Żarówka Edisona z pokorą ustąpiła już miejsca żarówkom LED, pozostaje nam tylko korzystać z najnowszych osiągnięć.

Zastosowanie węży ledowych

Wąż LED to elastyczna taśma składająca się z kilkudziesięciu diod LED. Występują w różnych wariantach. Możesz zdecydować się na taśmy LED świecące jednym światłem lub węże ledowe RGB, którymi oświetlisz wnętrze oraz wybrane przedmioty lub meble dowolnym kolorem, np. neonowym. To rodzaj oświetlenia, które możesz wykorzystać zarówno wewnątrz budynku, jak też na zewnątrz. Węże LED są odporne na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, dlatego doskonale sprawdzą się do dekoracji ogrodu, balkonu, tarasy i elewacji. Do ich najpopularniejszego zastosowania należy oświetlenie szafek i blatów kuchennych. Świetnie sprawdzają się też w szafach i garderobie. Chcąc stworzyć wyjątkową atmosferę w salonie, możesz węże świetlne LED zamontować przy podwieszanym suficie. Przytulny klimat zapewni Ci światło przy zagłówku łóżka w sypialni. Wykorzystaj je również w celach bezpieczeństwa jako oświetlenie schodów. Na każdym schodku umieścić możesz pasek LED, który oświetli drogę po zmroku bez konieczności włączania światła głównego. W pokoju ucznia fantastycznie prezentować się będą przy biurku lub też domowej biblioteczce.

Szeroki wybór węży świetlnych w sklepie Epstryk

 

Proponujemy węże ledowe w różnych kolorach, z możliwością dzielenia ich na segmenty. Cechują się trwałością do 50 000h i mocą 125W (2,5W/m). Obudowa wykonana została z trwałego i odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego, które pozwala na wykorzystanie pasków na zewnątrz. Ponadto w ofercie znajdziesz łączniki, dzięki którym połączysz ze sobą kilka węży świetlnych.

Widok
    pixel