Źródła światła

Źródła światła LED

W naszej ofercie dostępne jest inteligentne oświetlenie Philips Hue z łatwym w obsłudze systemem sterowania. Światłem zarządzasz z wykorzystaniem przełącznika bądź smartfona, ustawiając dowolną barwę światła, jego natężenie, a nawet integrując oświetlenie z muzyką, filmem lub grami. Proponujemy Ci wszystkie niezbędne elementy inteligentnego oświetlenia Philips Hue, jak: zasilacze, mostki, zestawy startowe, żarówki i taśmy LED.

Jeżeli chcesz zaaranżować wnętrze swojego mieszkania w stylu vintage, retro lub stylu industrialnym, wybierz źródła światła dekoracyjne, które efektownie prezentują się zawieszone na kolorowych kablach. Występują w kilku kształtach i wielkościach, możesz je dowolnie łączyć, wykorzystując jako oświetlenie punktowe lub też tworząc kompletny system oświetlenia wnętrza.

Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy!

Tuya

LED wymiar 111mm

Świetlówki LED T8

Świetlówki tradycyjne

Oświetlenie dekoracyjne

Oświetlenie specjalistyczne

Ledvance Smart

Ledowe i elektryczne źródła światła

 

Żarówki wynalezione przez Edisona jeszcze do niedawna były jedynym źródłem światła. Wraz z rozwojem technologii zaczęto poszukiwać rozwiązań, które ograniczyłyby ich zużycie energii i tym samym obniżyły koszty energii. Tak powstały żarówki LED. Cechują się nie tylko mniejszym poborem energii, ale też większą trwałością. Są odporne na wstrząsy, włączanie i wyłączanie, nie nagrzewają się, dzięki czemu można je wykorzystać przy okazji oświetlenia bardziej wrażliwych na wysoką temperaturę elementów. Są znacznie trwalsze od tradycyjnych żarówek, świecą dłużej, przez co wymieniamy je rzadziej.

pixel