Lampy LED wymiar 111mm

( ilość produktów: 21 )

Lampy LED na wymiar – żarówki AR111

Technologia LED łączy energooszczędność z ponadprzeciętną trwałością i długą żywotnością. Na skutek jej rozpowszechnienia wprowadzono wiele zamienników, aby umożliwić wszystkim wymianę tradycyjnych żarówek halogenowych na niskonapięciowe zamienniki. Oferujemy lampy LED na wymiar AR111. To żarówki o średnicy 111 mm. Znalazły one swoje zastosowanie w budynkach użyteczności publicznej, biurach, sklepach, jak i galeriach. Osiągają żywotność do 50 000 godzin oraz pozwalają oszczędzić nawet 90% energii elektrycznej.

Lampy LED na wymiar – różne warianty 

Lampy LED na wymiar dostępne są w naszym sklepie w wielu opcjach. Posiadają GU10 lub MR16, co pozwala na ich wykorzystanie np. przy oświetleniu witryn, szafek i sufitów. Możesz zdecydować się także na konkretną barwę światła – ciepłą, naturalną i zimną. Przy tym parametrze uwzględnij rodzaj pomieszczenia i jego przeznaczenie. Ciepła barwa stwarza idealne warunki do odpoczynku i relaksu, z kolei zimna pobudza i sprzyja intensywniejszej pracy.

Udoskonalona technologia 

Mamy coraz większe możliwości tworzenia lamp i żarówek, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Niektóre proponowane przez nas lampy LED na wymiar AR111 posiadają dodatkowo zasilacz stabilizowany IC Driver, zwiększający jakość emitowanego światła i zapobiegający powstawaniu efektu migotania. Występują w wersjach, różniących się kątem rozsyłu światła. Wszystkie lampy LED na wymiar wydzielają mniejszą ilość ciepła, przez co można je montować przy powierzchniach i przedmiotach wrażliwych na wysoką temperaturę. Są też bezpieczne dla środowiska i człowieka, ponieważ nie zawierają rtęci i innych szkodliwych substancji.


Lampy na wymiar LED to nie tylko klasyka, czyli uniwersalna biel. Oprawy dostępne są w znacznie szerszej palecie barw. Możesz zdecydować się na czerń, ale też czerwień czy zieleń. Często wybierane są lampy srebrnoszare – eleganckie i pasujące do każdego wystroju wnętrza.

Widok
    pixel