Philips Hue - inteligentne oświetlenie

( ilość produktów: 49 )

Inteligentne oświetlenie Philips Hue

Światło zgodne z Twoim trybem życia, dopasowane do Twoich potrzeb, automatycznie dostosowujące się do Twojej codzienności – właśnie takie jest inteligentne oświetlenie Philips. To nowa era oświetlenia i świeże spojrzenie na elektronikę. Światło zostało wyposażone w inteligencję, dzięki której Twój dom stanie się jeszcze bardziej przyjazny Tobie, innym domownikom, a także gościom.

Philips Hue to seria produktów, wśród których znajdziesz żarówki, taśmy LED, lampy, sterowniki oraz gotowe zestawy startowe. Ponadto Philips Hue oferuje elementy do aranżacji oświetlenia zewnętrznego. Całość układa się w inteligentny system oświetleniowy, którym możesz sterować za pomocą aplikacji mobilnej lub sterownika. Nawet jeżeli nie ma Cię w domu, masz możliwość podjęcia decyzji, czy w tym momencie włączy się światło w sypialni, a w salonie zapanuje klimatyczny nastrój, idealny na powitanie po ciężkim dniu pracy.

 

Philips Hue – oświetlenie przyszłości

Przyszłość, która zaczyna się dziś! Inteligentne oświetlenie Philips Hue umożliwia tworzenie niezwykłych kreacji świetlnych. Baw się kolorami, ich intensywnością, zsynchronizuj światło z muzyką, filmem albo grą. Zamień swój salon w prawdziwe centrum rozrywki, w którym światło przestaje być tylko tłem, a staje się jednym z pierwszoplanowych bohaterów.

Samozapalające się światło? Stopniowo zwiększające się jego natężenie wraz z zachodem słońca? Idealnie ustawione światło do czytania, odpoczynku czy przygotowania do snu. Masz światło pod jeszcze większą kontrolą!

A co znajdziesz w naszej ofercie? Proponujemy inteligentne oświetlenie Philips zarówno w gotowym zestawie startowym, jak i w postaci poszczególnych elementów, pozwalających uzupełnić system Philips o nowe możliwości lub stworzyć go od podstaw, na solidnych fundamentach. Sprawdź już dzisiaj, jak będzie wyglądać przyszłość!

Sprawdź też produkty z kategorii inteligentny dom.

Widok
pixel